Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S8 nabídne zcela nový, futuristický design, jehož displej bude zcela bez rámečků. Galaxy S8, jeden z nejočekávanějších kousků roku 2017, bude první high-endový telefon společnosti Samsung, který přijde bez fyzického tlačítka Home. Namísto toho bude používat virtuální domácí tlačítko umístěné za sklem obrazovky, a to v dolní části telefonu.

Jedná se o futuristický nový displej, který bude zcela bez rámečků – nicméně, podobný displej můžeme spatřit i u konkurenčního Xiaomi Mi Mix. Ovšem Samsung zajde ještě dál a udělá z telefonu vlastně jednu velkou dotykovou placku. Samsung plánuje nastavit stejnou velikost displeje, tedy 5,1palcovou a větší 5,5palcovou verzi. Oba modely nebudou mít rámečky kolem displeje, tudíž bude displej působit větším dojmem.
Na některých trzích budou dokonce S8-ky s procesorem Snapdragon 835, zatímco v jiných zase čipem od Samsungu. Korejský výrobce mimo jiné přinese zcela novou a vlastní hlasovou asistentku, kterou nedávno odkoupil. Nový asistent zvládne na příkaz spustit hovor, odeslat textovou zprávu a další.
Zdroj: Phonearena

Dnes nejčtenější

.