Zavřít reklamu

Samsung zřejmě popadl býka za rohy, protože začal po hlavě řešit strukturální výzvy své organizace, které nakonec vedly k odvolání Note 7. Právě dnes se na internetu objevila informace, že Samsung plánuje zvýšit dividendy, a zvážit iniciativu akcionářů Samsung Electronics a vypsat jej na zahraniční burze cenných papírů, pravděpodobně jako NASDAQ.

Dnes nás opět korejská média bombardují zprávami o tom, že se Samsung také bude snažit vyšetřit problém s Galaxy Note 7, který způsobil nemalé škody, a to do konce tohoto roku. Vzhledem k tomu, že se pomalu a jistě blíží příchod nové vlajkové lodě Galaxy S8, by to bylo opravdu fajn, kdyby firma věděla, co stálo za výbuchy akumulátorů. Jen upozorním, výrobce na to má jen tři měsíce!

„Opravdu zvažujeme všechny možnosti, díky kterým zjistíme příčinu nehod..“ prohlásil úředník Samsungu, společnost prý nechce jen tak bez hlavy označit viníka, který za vším stojí. Odborníci Samsungu mají také limitovaný čas na to zjistit, co se vlastně stalo. Výsledky pak mohou být pro Samsung odrazovým můstkem.

galaxy-note-7

Zdroj: Phonearena

Související články

Dnes nejčtenější

.