Zavřít reklamu

Samsung nový Android 7.0 Nougat jen tak nenabídne. Nicméně, majitelé Galaxy S7 a S7 Edge by se jej mohli dočkat již během příštího měsíce. Aktualizace přinese hned několik nových a zásadních funkcí, včetně možnosti měnit rozlišení obrazovky a další.

Android 7.0 Nougat je nyní schopen zobrazit tzv. zkratky, díky kterým můžete rychleji přejít k určitým funkcím dané aplikace. Jak toho docílit? Velmi jednoduše. Stačí přiložit prst na ikonu a po chvíli se zobrazí nabídka s rychlými nabídkami. Také dokonce můžete přetáhnout tyto zkratky z rozbalovacího seznamu a umístit je jako samostatné ikony, díky čemuž dosáhnete rychlejšímu přístupu.

Zdá se ale, že nejnovější Nougat pro Galaxy S7 a S7 Edge je to ještě jinak. Samsung jde o krok dále, protože umožňuje umístit tyto zkratky také v oznamovacím centru, takže si aplikaci můžete spustit odkudkoliv, aniž byste museli přejít zpět na domovskou obrazovku. V tomto případě vám doporučíme hned dvě aplikace, které touto funkcí disponují – Shazam a Spotify.

android-nougat-galaxy-s7-s7-edge

Zdroj: Phonearena

Dnes nejčtenější

.