Zavřít reklamu

Pokud vlastníte Galaxy S7 či S7 Edge a žijete ve Velké Británii, ovšem nepodařilo se vám zaregistrovat do směšně omezeného Beta Programu Androidu 7.0 Nougat, nyní je vaše velká šance! Samsung totiž spustil nové registrace do Beta Programu Nougat pro majitele S7 a S7 Edge ve Velké Británii, takže si velmi rychle pospěšte. Samozřejmě nemusíte být jen z VB, stačí když si v Nastavení změníte region. 

Abyste se vůbec mohli do programu zapsat, je třeba si stáhnout aplikaci Galaxy Beta Program z Galaxy Apps. Poté vyplníte přihlášku přes menu „Registrace“ v aplikaci. Nicméně, naděje si moc velké nedělejte, není zde totiž tak velká pravděpodobnost, že se právě vy stanete šťastnými uživateli. Abyste se totiž stali účastníky beta programu, musí vás společnost Samsung vybrat. Ale naději máte, tak proč to nezkusit?! Jestliže vás Samsung vybere, budete upozorněni e-mailem.

Na rozdíl od znovuotevření registraci do programu beta, Samsung také válí tři aktualizace nugát beta testerů, rozptýlení hrst chyb a přidává některé nové funkce. Pokud jsou pověsti mají být věřil, Samsung může také znovu registrace pro beta testery v USA příští týden.

Samsung si pro své uživatele mimo jiné připravil i třetí aktualizaci Androidu 7.0 Nougat, který přináší velké množství oprav a přidává některé nové funkce. Pokud máme správné informace, mohli by se lidé v USA dočkat prvních registrací do Beta Programu již příští týden.

android-nougat-galaxy-s7-s7-edge

Zdroj: Phonearena

Dnes nejčtenější

.