Zavřít reklamu

Nový Samsung Galaxy C7 Pro bude odhalen již příští měsíc. Na internetu se totiž objevily zcela nové snímky zachycující C7 v benchmarku Geekbench, který odhalil pouze pár specifikací. Telefon nese označení SM-C7010, a podle Geekbenchu je uvnitř procesor Snapdragon 625, který je vybaven okta-corem s taktem 2,21 GHz. O dočasně spuštěné aplikace a dokumenty se postará operační paměť o velikosti 4 GB. Android 6.0.1 je samozřejmostí. 

Novinka se jako vůbec poprvé objeví v Indii. Legendární benchmark test nám také prozradil, že Galaxy C7 Pro nabídne úhlopříčku o velikosti 5,7 palců, a to s rozlišením 1 080 x 1 920. Podle všeho byly již čtyři kousky odeslány z Koreje do Indie a jeho cena se odhaduje na 199 dolarů. Geekbench nám dále ukázal, že C7 Pro nebude žádným ořezávátkem. V testu si totiž vedl více než skvěle, neboť nasbíral skóre 1000 (single-core) a 5679 (multi-core).

Odhaduje se, že by C7 Pro mohlo být tlusté jen 6,7 mm. Kromě toho zde najdeme podporu NFC technologie a samozřejmě také čtečku otisků prstů. Příchod se očekává již během příštího měsíce.

prod

Zdroj: Phonearena

Dnes nejčtenější

.