Zavřít reklamu

Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak představuje dva nové vysavače z nejnovější řady Samsung Anti Tangle Cyclone. Dvojkomorové cyklonové vysavače jsou vybaveny turbínou umístěnou v nádobě na nečistoty. Jedná se o vůbec první vysavače na trhu, které turbínu využívají k separaci nečistot a jsou vhodné i pro alergiky.

„Naše nejnovější vysavače Samsung Anti Tangle Cyclone jsou ideální volbou pro všechny domácnosti. Díky kompaktnímu tvaru, nízké hmotnosti, technologii odstřeďování nečistot pomocí turbíny a dalším inovacím si určitě najdou spokojené zákazníky. Navíc získaly certifikáty potvrzující jejich vhodnost pro alergiky,“ uvedl Tomáš Brida, produktový manažer pro malé domácí spotřebiče společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Speciální patentovaná turbína zajistí, že vysávané vlasy se nezamotávají ve filtru a čištění nádoby na odpad je tak jednodušší než dříve. Nádobu s vysátými nečistotami stačí jednoduše vyjmout z těla vysavače a vysypat bez nutnosti vystřihávání zamotaných chlupů a vlasů. Zároveň se tím minimalizuje jakýkoli kontakt s nečistotami. Turbína zároveň zabezpečuje konstantní sací výkon po delší čas provozu bez nutnosti neustále vysypávat nečistoty z nádoby o velikosti 2,0 l. Její implementací se zároveň zvýšil také sací výkon, až na 220 W. Nízká hlučnost dosahuje intenzity jen 78 dB.

Změnou prošla též nová sací hubice s přepínáním na tvrdé a kobercové povrchy s rotačním kartáčem Tangle Free Tool. Díky oddělené struktuře proudění vzduchu nepřichází vrtule vytvářející podtlak do kontaktu s nečistotami a ty pak bez překážek končí v nádobě na odpad. K vysavači je též dodávané sací příslušenství 3v1 – hubice do spár, na prach a na čalounění.

Kromě toho model VC07K51G0HG/GE elektronicky signalizuje naplnění nádoby na nečistoty a snadnou manipulaci umožňuje bezdrátové dálkové ovládání na rukojeti. Součástí nových vysavačů je omyvatelný filtr a mikrofiltr a certifikace BAF a SLG potvrzuje jejich vhodnost pro domácnosti alergiků.

Nové vysavače Samsung Anti Tangle Cyclone s turbínou patří do energetické třídy A a vyznačují se účinností čištění koberce C, tvrdých povrchů A a emisemi prachu A.

vc07k51g0hg-ge-333941-0

Zdroj: Samsung

Související články

Dnes nejčtenější

.