• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Samsung plánuje vydat Galaxy S7 v ‘Jet Black’ variantě

  Podle The Korea Herald připravuje jihokorejský gigant Samsung leskle černou variantu svého devět měsíců starého Galaxy S7. Nová barevná varianta by měla spatřit světlo světa už v prosinci, aby jej Samsung alespoň ve své domovině stihl nabídnout před Vánoci.

  Samsung chce představit zmíněnou variantu hlavně proto, aby zvládal lépe konkurovat populární Jet Black a Black variantě u iPhonu 7 a 7 Plus. Leskle černý Galaxy S7 by měl také pomoci vyrovnat ztrátu Samsungu kvůli vybuchujícím Galaxy Note 7, které společnost musela stáhnout z prodeje a vyžádat si je zpět od jejich majitelů.

  Pokud má The Korea Herald spolehlivé informace, pak to nebude první případ, kdy se Samsung rychle inspiroval u svého hlavního konkurenta. Minulý rok totiž po představení růžově zlatého iPhonu 6s přišel Samsung s variantou “Pink Gold” pro Galaxy S7 i S7 edge.

  Zajímavé je, že Samsung nabízí Galaxy s7 v barvě Black Onyx, která již má náznaky lesklého povrchu, tudíž nová leskle černá varianta bude současné černé v mnohém podobná, ale bude ještě o něco lesklejší.

  samsung-galaxy-s7-black-onyx-fb

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online