Samsung plánuje vydat Galaxy S7 v ‘Jet Black’ variantě

|
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Podle The Korea Herald připravuje jihokorejský gigant Samsung leskle černou variantu svého devět měsíců starého Galaxy S7. Nová barevná varianta by měla spatřit světlo světa už v prosinci, aby jej Samsung alespoň ve své domovině stihl nabídnout před Vánoci.

Samsung chce představit zmíněnou variantu hlavně proto, aby zvládal lépe konkurovat populární Jet Black a Black variantě u iPhonu 7 a 7 Plus. Leskle černý Galaxy S7 by měl také pomoci vyrovnat ztrátu Samsungu kvůli vybuchujícím Galaxy Note 7, které společnost musela stáhnout z prodeje a vyžádat si je zpět od jejich majitelů.

Pokud má The Korea Herald spolehlivé informace, pak to nebude první případ, kdy se Samsung rychle inspiroval u svého hlavního konkurenta. Minulý rok totiž po představení růžově zlatého iPhonu 6s přišel Samsung s variantou “Pink Gold” pro Galaxy S7 i S7 edge.

Zajímavé je, že Samsung nabízí Galaxy s7 v barvě Black Onyx, která již má náznaky lesklého povrchu, tudíž nová leskle černá varianta bude současné černé v mnohém podobná, ale bude ještě o něco lesklejší.

samsung-galaxy-s7-black-onyx-fb

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět