Zavřít reklamu

15. listopadu 2016, Samsung Electronics Co. Ltd., přední oceňovaný inovátor v oblasti spotřební elektroniky, polovodičů a telekomunikací, získal 35 prestižních ocenění, která budou předána na mezinárodním veletrhu spotřební elektroniky CES 2017. Ocenění uděluje Asociace Spotřebních technologií (The Consumer Technology Association™). 

Ocenění, kterých za jedenáct let získal Samsung již téměř 350, zvýrazňují dlouhou historii úspěchů v oblasti vývoje převratných technologií. Produkty přihlášené do kategorie Cena za inovace posuzují přední nezávislí průmysloví designéři, inženýři a zástupci obchodních médií s cílem vyzdvihnout výjimečný design a zpracování v přelomových produktech spotřební elektroniky napříč 28 kategoriemi.

„V Samsungu se s každým novým produktem snažíme neustále zlepšovat,” říká Gregory Lee, prezident a generální ředitel společnosti Samsung Electronics North America. „Velmi si vážíme toho, že CTA i průmysl rozpoznává náš závazek k inovacím v mnoha oblastech, a těšíme se na představení našich novinek během veletrhu CES 2017.”

Produkty Samsung získaly 1 ocenění za „nejlepší inovace”, 1 cenu za eko-design, a pokrývají mnoho kategorií od TV, mobilních telefonů, domácích spotřebičů, přes nositelná zařízení, paměťová řešení až po IT technologie. Několik oceněných produktů bude představeno v rámci veletrhu CES 2017, který se koná od 5. do 8. ledna 2017, ve stánku #15006 umístěném v centrální hale Las Vegas Convention Center. Některé z nich budou navíc představeny i během tiskové konference, která se uskuteční ve středu 4. ledna od 14.00 hod.

Samsung

Dnes nejčtenější

.