Zavřít reklamu

Samsung to pravděpodobně se svým výbušným Galaxy Note 7 ještě nevzdal. Podle zahraničního magazínu The Investor by totiž jihokorejský gigant měl svůj nepovedený phablet příští rok opět pustit na trh a dát mu tak ještě jednu šanci. Otázkou ovšem zůstává, zda mu další, již třetí šanci dají i samotní zákazníci.

„Samsung se ještě úplně nerozhodl, ale pravděpodobně začne příští rok prodávat repasovaný Note 7“ prozradil nespecifikovaný zdroj pro The Investor. Nabízí se tak domněnka, že společnost již přišla na problém, který způsoboval výbuch baterií v Note 7, i když se zjištěním se ještě se světem nepodělila. 

Ve zprávě se dále uvádí, že repasovaný Galaxy Note 7 by se měl prodávat i na rozvojových trzích jako například v Indii a Vietnamu, kde jsou oblíbené low-endy a smartphony střední třídy. Vypadá to tedy, že Samsung půjde s cenou za Galaxy Note 7 výrazně dolů, aby nalákal potencionální zákazníky ke koupi. Je tak hodně nepravděpodobné, že by telefon cenou konkuroval iPhonu 7 Plus, díky čemuž možná Samsung získá velkou výhodu. Otázkou ale je, zda uživatelé budou třetímu pokusu věřit.

samsung-galaxy-note-7-fb

 

Dnes nejčtenější

.