Zavřít reklamu

31. října 2016 si Samsung připravil v předvánočním období unikátní nabídku pro své zákazníky. U vybraných partnerů získají ke každému zakoupenému telefonu Galaxy S7 a S7 edge sedmipalcový tablet Tab A v černé barvě jako dárek. Akce platí pro telefony zakoupené v termínu od 1. 11. do 30. 11. 2016.

„Rádi nabízíme našim zákazníkům něco navíc. Tentokrát mohou využít bonusu v podobě praktického tabletu Tab A ke každému telefonu z řady Samsung Galaxy S7. Věříme, že dárkem potěšíme milovníky těch nejlepších technologií, i  ty, kteří  už teď shánějí vánoční dárky,“ říká Roman Šebek, ředitel mobilní divize ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Špičkové technologie v elegantním těle

Telefony Samsung Galaxy S7 a S7 edge vynikají těmi nejmodernějšími technologii vč.  špičkového fotoaparátu, díky kterému získávají prestižní hodnocení z řad laiků i odborníků. Fotoaparát využívá technologií Dual Pixel, díky které je možné pořídit velmi kvalitní snímky i za špatných světelných podmínek. Samsung zapracoval také na zlepšení výdrže baterie a přidání slotu na microSD karty a díky certifikaci IP68 jsou telefony odolné vůci prachu a vodě. Quad HD Super AMOLED displej o velikosti 5,1 palce v případě Samsung Galaxy S7 a 5,5 palce u Samsung Galaxy S7 edge má nově funkci Always-On, díky které uživatelé nezmeškají žádný hovor nebo důležité upozornění.

galaxy-s7-edge

Galaxy S7 a S7 edge jsou precizně zpracované přístroje, na jejichž výrobu jsou použity ty nejkvalitnější materiály a prémiový design ještě umocňuje paleta barevných variant, ze kterých si vybere opravdu každý – ať už se jedná o decentní černou, elegantní stříbrnou, nápadnou bílou, luxusní zlatou nebo extravagantní růžovou. Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy S7 je 19 799 Kč vč. DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 edge stojí 22 599 Kč s DPH (32 GB).

Samsung Galaxy Tab A 2016: Spolehlivé zařízení pro celou rodinu

Sedmipalcový tablet vyniká zejména moderním minimalistickým designem se 7” displejem a propracovanými nástroji pro rodinné využití. K tabletu je možno pořídit polohovatelný obal Magnetic Book Cover pro jednoduchou manipulaci a nastavení zobrazovacího úhlu. Interní paměť o velikosti 16 GB lze ještě rozšířit pomocí MicroSD karet až do kapacity 200 GB a díky nástroji OneDrive je možné po dobu 2 let využít dalších 100 GB úložného místa v cloudu. Kapacita baterie 7 300 mAh vydrží například až 12 hodin sledování videí.

Samsung Galaxy Tab A 2016

Tablet Galaxy Tab A může rovněž sloužit jako vítaný dárek pro děti, protože je vybaven tzv. Dětským režimem. Ten nabízí dětem celou řadu zábavných a výukových aplikací, které zábavnou formou rozšiřují schopnosti a dovednosti dětí všech věkových skupin. Dětský režim je optimalizován tak, aby se děti mohly díky širší kreslicí ploše a lepším zvukovým efektům skvěle bavit. Zároveň ale nabízí možnost uzamknout nevhodné aplikace, sledovat aktivitu dětí nebo omezovat dobu, po kterou mohou telefon nebo tablet Galaxy používat. Doporučená maloobchodní cena Samsung Galaxy Tab A 2016 je 3 999 Kč vč. DPH.

Dnes nejčtenější

.