Zavřít reklamu

Zpráva z minulého týdne naznačila, že chystaný Galaxy S8 od Samsungu dorazí ve dvou velikostech. Obě varianty by měly nabídnout zahnutý displej přes celou přední část a měly by se pochlubit rozměry 5,7 a 6,2 palců. Samsung prý zvětší velikost displeje, aniž by musel zvětšovat celkovou velikost telefonu a to tak, že odstraní horní a spodní rámeček, čímž se zbaví fyzického domovského tlačítka a představí tak zcela nový design svých vlajkových modelů. Jaký je ale skutečný důvod, že Galaxy S8 bude nabízen ve dvou velikostech?

Nová zpráva přichází s tvrzením, že Samsung nabídne 6,2palcový Galaxy S8 kvůli tomu, aby získal zpět uživatele, kteří opustili značku kvůli vybuchujícímu Galaxy Note 7. Uživatelů, kteří chtějí špičkový phablet s obřím displejem není totiž málo, což si Samsung uvědomuje a po fiasku s Note 7 jich mnoho přešlo ke konkurenčním značkám jako Apple, Huawei a další.

The Investor potvrzuje obě udávané velikosti displeje a také tvrdí, že jihokorejský gigant už nenabídne svůj vlajkový model s obyčejným displejem. Obě varianty totiž budou mít zahnutý displej jako Edge modely. Zpráva také přichází se zajímavostí, že Samsung přejde na nové schéma pojmenovávání svých smartphonů, a tak by se větší model s 6,2″ displejem měl jmenovat Galaxy S8 Plus.

galaxy-s8-concept-fb

zdroj: bgr

 

Dnes nejčtenější

.