Zavřít reklamu

Není žádným tajemstvím, že se majitelé telefonů s Androidem dostávají k nejnovější verzi systému od Googlu jen horko těžko, tedy samozřejmě za předpokladu, že nevlastní přímo Nexus nebo Pixel. Nicméně Samsung chce svým uživatelům dopřát nejnovější verzi co možná nejrychleji to jen jde a právě i z tohoto důvodu nyní spouští Galaxy Beta Program, kdy si majitelé Galaxy S7 a Galaxy S7 edge mohou vyzkoušet Android 7.0 Nougat.

Trochu smutnou zprávou je, že Galaxy Beta Program je dostupný jen pro uživatele ze Spojených států amerických, Velké Británie a Korei. Brzy se k nim budou moct připojit i uživatelé z Číny.

Po celou dobu využívání Galaxy Beta Programu si mohou uživatelé vyzkoušet Android 7.0 Nougat s nejnovějším UX od Samsungu, a pochopitelně mohou poskytovat i zpětnou vazbu o výkonu, spolehlivosti a celkové použitelnosti systému na jejich zařízeních. Reakce uživatelů pak pomůže Samsungu vyvinout spolehlivější software.

Uživatelé s aktivním Samsung Account se mohou do programu přihlásit skrze aplikaci Galaxy Beta Program, kterou naleznou v Galaxy Apps, nebo skrze aplikaci Samsung Members, která je dostupná ke stažení na Google Play nebo opět v Galaxy Apps v závislosti na zemi.

samsung-galaxy-s7-review-ti-2

Dnes nejčtenější

.