Zavřít reklamu

Majitelé modelu LG G5 a LG V20 se brzy dočkají další společné věci, tak jako nyní mají například duální fotoaparát. Model LG G5 se včerejším dnem, tedy 8. listopadu, dočkal první aktualizace na Android 7.0 Nougat. Update je prozatím dostupný pouze v Jižní Koreji. Co se týká zařízení V20, tak to již nejnovější operační systém od Googlu podporuje.

Je vskutku logickým krokem, že právě Jižní Korea se stala vůbec první zemí, kde je aktualizace na 7.0 Nougat dostupná. Jedná se totiž o území, ve kterém korejské LG sídlí. Co se týká dalšího rozšíření, v následujících několika dnů se updatu dočkají země, jako je USA a Velká Británie. Později ostatní země.

Jaké novinky čeká LG G5 spolu s Androidem 7.0 Nougat?

Uživatelé se mohou těšit především na pozoruhodné vylepšení výkonu. Samotné LG ve své tiskové zprávě uvádí, že dokázal zlepšit uživatelský komfort, což zahrnuje vylepšení výkonu a celkového pohodlí. Výrobce si také pro své uživatele připravil zbrusu nové multi-window rozhraní, pomocí kterého bude možné přepínat mezi aplikacemi jednoduchým dvojitým poklepáním. Změn dozrálo též oznámení, který je podle našich informací o něco málo chytřejší. Jedná se vlastně o stejný princip oznámení, které nabízí nová vlajková loď od Googlu – Google Pixel. Jakmile pro vás bude aktualizace dostupná, zobrazí se vám speciální upozornění.

LG G5

 

Zdroj: TechRadar

Dnes nejčtenější

.