Zavřít reklamu

Představení nové vlajkové lodě pro rok 2017 je každým dnem blíže a blíže. Díky tomu se také na internetu častěji nacházejí nové spekulace ohledně hardwarových specifikací. Nyní víme, jak nový Samsung Galaxy S8 bude vypadat a jakými parametry bude disponovat.

Galaxy S8 pomalu a jistě klepe na dveře, což si mimo jiné korejská společnost uvědomuje. Samsung se u nového modelu opravdu snaží, neboť nabídne opravdu luxusní výbavu. Podle našich informací bude telefon disponovat novými displeji od výrobce Sammy. K celému dění se přidal taktéž analytik Park Won-Sang, který je ohledně informací okolo Samsungu naprostou jedničkou.

Ten prohlásil, že výrobce nebude na telefonu žádným způsobem šetřit a bude se snažit udělat opravdový TOP model. Displej Galaxy S8 bude tím nejlepším na trhu, protože bude nabízet rozlišení 4K. Firma se bude snažit mezi uživatele tlačit VR, vyšší rozlišení tak má nabídnout lepší požitek z používání.

Samsung Galaxy S8 nabídne displej, který bude umístěn po celé ploše zařízení. Jeho zobrazovací plocha tak zabere více než 90 procent místa.

Jedná se tak o 20 procent větší displej, než nabízí dosud prodávaný Galaxy S7 (72 procent zobrazovací plochy) či S7 Edge (76 procent zobrazovací plochy). Samsung se bude i nadále snažit   o zařízení, které bude bez rámečků, tak jako například Xiaomi Mi Mix.

Podle našich informací se mají na trh dostat hned dvě varianty Galaxy S8 – jedna nabídne procesor Snapdragon 830, druhá Exynos 8895. U nás v České republice bychom se s největší pravděpodobností měli dočkat té druhé varianty. Velkým lákadlem bude taktéž výrobní 10nm technologie, kterou mimo jiné samotný Samsung tak trochu nepřímo potvrdil. O zpracování dočasně spuštěných aplikací se postará operační paměť o velikosti 6 a 8 GB. Samozřejmostí je přítomnost technologie NFC, podpora MST (Samsung Pay). Novinka bude představena 26. února roku 2017.

Dnes nejčtenější

.