• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 S8 Note 8 Note 7

  Nova Launcher 5.0 Beta nabízí softwarový 3D Touch

  Android_robotNejnovější Nova Launcher ve verzi 5.0 beta přinesla tzv. zkratky aplikací. Jedná se o malé pop-up funkce pro kompatibilní „appky“, které umožňují rychlý přístup k hlavním funkcím dané aplikace. Tuto funkci představil již před rokem Apple, a to u svého iPhonu 6s (3D Touch). Stejnou „fičurku“, akorát v softwarovém provedení, má už i nový telefon Google Pixel, bohužel žádný jiný výrobce tyto možnosti nenabízí.

  To se však může změnit, tedy alespoň dočasně. Vývoj nového Nova Launcheru 5.0 je stále v beta verzi. Je tedy jasné, že se stále nenachází v obchodu s aplikacemi, tedy v Obchodu Play. Nicméně, stáhnout si jej můžete jako .apk soubor, díky kterému budete mít softwarový 3D Touch i na svém starším telefonu.

  K dispozici s novou verzí Launcheru je také standardní vyhledávání Google bar, který je již v základu povolen na úvodní obrazovce. Novinkou však je, že dokáže zobrazovat i pohled na aktuální počasí, což je velmi užitečná „fičura“. Podle dostupných informací vše funguje velmi dobře. Uvidíme tedy, jak se na tom bude mít finální verze, která by k nám mohla dorazit již začátkem listopadu. Jestliže si chcete nejnovější beta verzi připravované aktualizace 5.0 stáhnout, klikněte na adresu zde. Pokud však nechcete stahovat APK soubor, můžete se stát součástí vývoje, a to na tomto webu – Google Play.

  *Zdroj: AndroidPolice

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online