Zavřít reklamu

samsung-paySamsung Pay je tu s námi již více než rok, díky čemuž se rozšiřuje na další tři trhy. Jedná se tedy o skvělou příležitost, jak příchod platební metody oslavit. Společnost Samsung Electronics Co. Ltd. před několika hodinami oznámila, že se platební metoda Samsung Pay rozšíří hned o další tři trhy, a to včetně Malajsie, Ruska a Thajska. Podle našich informací by se služba mohla do konce roku 2016 rozšířit hned mezi dalších 10 zemí.

Korejská společnost se mimo jiné pochlubila globálním partnerstvím s MasterCard, což uživatelům nabídne zjednodušené online platby a expresní pokladní řešení prostřednictvím digitální platební služby Masterpass, počínaje začátkem příštího roku. V současné době může online platby pomocí Masterpass přijímat stovky tisíc obchodníků ve 33 zemích.

Thomas Ko, viceprezident a globální GM, Samsung Pay, Mobile Communications Business společnosti Samsung Electronics, řekl:

Když jsme na trh v Jižní Koreji uvedli online platby, dočkala se služba velmi pozitivních výsledků. Online platby představovaly více než 25 procent, a to z 2 miliard úspěšně zpracovaných transakcí. Ty nám prokazují, že spotřebitelé mohou aktivně hledat řešení, díky čemuž jsou jejich online zkušenosti rychlejší, jednodušší a bezpečnější.

Díky partnerství s Masterpass ve Spojených státech a uvolnění online plateb po celém světě, budeme uživatelům zjednodušovat jejich život, protože nebudou muset vyplňovat nudné online formuláře pokladen, pamatovat si dlouhá hesla, a další.

Garry Lyons, Chief Innovation Officer v Mastercard, říká:

Mastercard se snaží zajistit, aby každý z našich účtů byl jako digitální, neboť právě díky tomu mohou lidé platit.

Samsung Pay poskytne spotřebitelům bezproblémovou online platební platformu s mnoho výhodami:

  • Expresní pokladna: přeskočení dlouhého a nudného vyplňování online formulářů. Díky informacím z debetních karet Mastercard či kreditních karet mohou uživatelé pomocí Samsung Pay dokončit online transakci.
  • Nákup z libovolného zařízení: Zákazníci mohou provádět online nákupy z počítače, tabletu, anebo chytrého telefonu.
  • Bezpečné transakce: Bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Celá online transakce bude speciálně zašifrována – nenajdete zde tedy žádné informace o debetní či kreditní karty. Uživatelé mohou ověřovat své transakce pomocí bezpečnostních metod – čtečka otisků prstů.

*Zdroj: News.Samsung

Dnes nejčtenější

.