Zamestnanec Samsungu odhalil nové detaily o Galaxy S7

Galaxy S6 edge+U Samsungu je tak nejak zvykom, že jeho zamestnanci zvyknú zverejniť informácie skôr, než by bolo treba, čo nás do istej miery pripravuje o prekvapenia, ale zas nás trochu teší, že vieme veci predčasne. Galaxy S7 nie je žiadnou výnimkou a únik od údajného zamestnanca to len potvrdzuje. Ten vo svojej správe povedal, že nová vlajková loď bude mať naozaj len 12-megapixelový fotoaparát, ale Samsung plánuje obhajovať toto rozhodnutie vyššou kvalitou fotiek nielen cez deň, ale aj v noci, čomu pomáha clona f/1.7.

Fotoaparát navyše ndbude vytŕčať, aspoň nie tak výrazne ako na Galaxy S6, čo by mohlo potešiť tých, ktorým vytŕčajúci fotoaparát prekážal. Podľa zamestnanca by tiež mala mať novinka slot pre microSD karty a mobil tiež bude odolný voči prachu i vode. Po dizajnovej stránke dôjde k zaujímavej zmene. Telefón bude dostupný v čiernej, bielej, zlatej a striebornej verzii, ale jeho kovový rámček bude čierny a možno lesklý, čo bude rozdiel oproti súčasnému vzhľadu, kedy je hliníkové telo strieborné.

Samsung Galaxy S7

*Zdroj: Naver

Diskuze

    Už se nemůžu dočkat, vypadá to na revoluční pecku – od vylepšeného prostředí TouchWiz přes vylepšený fotoaparát až po barevné varianty (černé provedení S-ka jsem už dlouho neviděl, vždy to byl nějaký Sapphire s modrým nádechem). Přitom ono “vylepšení” zřejmě nebude nic fádního, s optimalizací prostředí pomáhají přímo experti od Googlu a fotočip má mít velikost 1/2″, což je u mobilu extrém.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět