Zavřít reklamu

Samsung Gear S2 Rose GoldSamsung Gear S2 sú pekné inteligentné hodinky, ale nie všetci majú záujem práve o hodinky. Nájdu sa ľudia, ktorí jednoducho potrebujú len fitness tracker a to, že vyzerá pekne, berú ako príjemný bonus naviac. Svoj účel by v tomto ohľade mohol splniť pripravovaný tracker, dnes známy pod označeniami SM-R150 alebo Triathlon. My v redakcii tipujeme, že sa bude volať Gear Fit 2, ale môžeme sa pokojne mýliť. Pravdu sa dozvieme zrejme na veľtrhu MWC 2016, pretože produkt je už zjavne dokončený a len sa čaká na jeho oznámenie.

Že je jeho vývoj úspešne u konca, nasvedčujú uniknuté promo fotky, ktoré nám odhalili časť funkcií a dizajn nového zariadenia. Na fotkách môžeme vidieť, že ide o akúsi odľahčenú verziu Gear S2, ktorá bude mimo iného dostupná aj vo farebnej verzii Rose Gold. Okrem toho má točivú lunetu, takže ovládanie systému bude veľmi podobné ovládaniu hodinkám Gear S2, ale je treba rátať so značne obmedzeným množstvom funkcií. Uniknuté snímky nasvedčujú tomu, že prístroj môže disponovať čipom Bio Processor, ktorý Samsung predstavil na veľtrhu CES a oznámil, že prvé zariadenia s ním uvidíme už v tomto štvrťroku.

Funkcionalita trackeru postaveného na dizajne Gear S2 zahŕňa novinky ako schopnosť počítať, koľkokrát ste opakovali jednotlivé cviky, dokáže merať tuk a tiež príjem vody, čo sú užitočné informácie. A tiež si ho budete môcť nejakým spôsobom pripevniť na hruď, takže ho nemusíte nosiť zásadne na rukách. Viac informácií sa však dozvieme pravdepodobne na veľtrhu MWC 2016 v Barcelone, kde by mohol Samsung predstaviť tracker Gear Fit 2 po boku Galaxy S7.

Samsung SM-R150 Gear Fit 2Samsung SM-R150 Gear Fit 2

Samsung SM-R150 Gear Fit 2Samsung SM-R150 Gear Fit 2

Samsung SM-R150 Gear Fit 2

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.