Zavřít reklamu

SlimType-keyboard-coverJednou zásadnou výhodou dnešných telefónov je, že pre ne vzniká hromada zaujímavého príslušenstva. Niektoré z nich sa hodí aj do našej redakcie, ako napríklad externé klávesnice. Lenže keď sa povie externá klávesnica, veľa ľudí si predstaví buď obal v štýle toho pre Galaxy Note 5 (štýl BlackBerry) alebo potom si predstaví celú Bluetooth klávesnicu, ktorá sa dá pripojiť aj k počítačom. Klávesnica One2Touch SlimType však nie je ani jedno, ani druhé. Je to klávesnica, ktorá slúži zároveň ako ochranný kryt pre váš Galaxy S6 alebo Galaxy S6 edge, pričom k telefónu ju pripojíte pomocou NFC.

Keď toto púzdro otvoríte, pred vami je okrem ochranného obalu pre telefón zároveň celá QWERTY klávesnica s rozmermi Galaxy S6. To síce nie je extra veľká klávesnica a dlhodobé písanie textu na nej môže byť bolestivé, ale na písanie textu vo vlaku alebo pri jedení nejakého fastfoodu to stačí. Klávesnica má všetky písmená a čísla, dokonca obsahuje interpunkčné znamienka, smerové šipky a aby toho nebolo málo, tak aj tlačidlo na vyvolanie Emoji. Plus funkčné (Fn) tlačidlo, takže s klávesnicou môžete robiť naozaj veľa vecí.

Obal a klávesnicu od One2Touch nemusíte nabíjať, pretože má veľmi malú spotrebu a tak vie prijímať energiu bezdrôtovo z telefónu.  Čo sa týka ceny a dostupnosti, k dispozícii bude za 39 dolárov v troch farbách, Black Sapphire, Cherry Red a White Pearly.

One2Touch SlimType for Galaxy S6

*Zdroj: SlimTypeAndroid Authority

Související články

Dnes nejčtenější

.