Zavřít reklamu

Galaxy S6 edge+Pouhých pár měsíců nás dělí od očekávaného představení nové vlajkové lodi Samsungu.. Ta by se, jak je již nějaký ten pátek známo, měla nazývat Galaxy S7 a jihokorejská společnost by ji měla poprvé veřejnosti ukázat na veletrhu MWC 2016, jež se bude konat začátkem příštího roku. I přes tak krátký časový úsek, který nás od představení nástupce veleúspěšného Galaxy S6 čeká, se však na internetu ještě neobjevily žádné úniky jeho podoby, ať už ve formě fotografií, či alespoň renderů. Až do teď.

Výrobce příslušenství ITSkins uvedl, že se mu podařilo získat rendery Galaxy S7 a dokonce i jeho verze S7 Plus, a to včetně jejich přesných rozměrů. Ty by měly v případě původní varianty zařízení být přesně 143.37 × 70.8 × 6.94 mm, Galaxy S7 Plus by pak podle ITSkins měl mít 6″ display a rozměry 163.32 × 82.01 × 7.82 mm. Po zhlédnutí obrázků, na kterých se údajný render novinek nachází, pak sice hra „najdi 10 rozdílů“ vzhledem k podobě s Galaxy S6 dostává úplně jiný rozměr, no je třeba upozornit, že tyto rendery jsou v rozporu s některými leaky, jež byly na internetu doposud zveřejněny.

Zařízení například na obrázcích postrádají USB C port, jímž by měla být sedmá generace Galaxy S vybavena. Tlačítko „HOME“ se pak na poměry Samsungu zdá býti až příliš malé a je pochybné, že by se pod něj vešel senzor na snímání otisků prstů. Přesunutí slotu na SIM z vrchu zařízení na jeho stranu pak navíc též nevypadá úplně reálně, žádná radikální změna v této oblasti by totiž Galaxy S7 podle známých informací čekat neměla. No nechme se překvapit, jistá pravěpodobnost, že ostatní leaky nejsou pravdivé a že se opravdu díváme na smartphone, jehož představení se dočkáme již za pár měsíců, tu stále existuje, tak jako tak to ovšem ve finále může dopadnout úplně jinak, Samsung totiž může design zařízení do jeho vydání změnit třeba ještě milionkrát.

Samsung-Galaxy-S7-Render-Leak-01 Samsung-Galaxy-S7-Render-Leak-02 Samsung-Galaxy-S7-Render-Leak-03

*Zdroj: GSMArena

Dnes nejčtenější

.