Zavřít reklamu

Galaxy S6 edgeSamsung už pracuje na budúcoročnej vlajkovej lodi Galaxy S7 a tak sa začínajú hromadiť špekulácie o tom, aký bude. A dokonca sa hovorí, že v predaji budú hneď tri verzie telefónu. Viacmenej je jasné, že prvá verzia ponúkne plochý displej, druhá verzia pre zmenu obojstranne zakrivený (S7 edge), ale čo môže byť tretia verzia? Dávnejšie správy vravia, že pôjde o medzistupeň medzi prvou a druhou verziou a bude sa jednať o model s displejom zakriveným na jednej strane, na štýl Galaxy Note Edge.

Ale existuje tu aj možnosť, že Galaxy S7 budú vyzerať úplne inak. V skutočnosti totiž existuje pomerne veľká šanca, že plochý model neuvidíme! Namiesto neho budú predstavené dva modely, Galaxy S7 a Galaxy S7 Plus a oba budú mať obojstranne zakrivený displej. Vlastne tak Samsung bude pokračovať v niečom, čo si získalo v posledných mesiacoch veľkú popularitu a dokonca vytlačilo štandardnú S6, aj keď to nikto nečakal. Navyše, ak by Samsung predstavil väčší Galaxy S7 Plus na začiatku roku, v neskoršej časti by sa mohol sústrediť na Galaxy Note 6 a nejaké jeho kľúčové novinky.

Samozrejme, špekulácie je treba brať s trochou nadhľadu. Teraz je totiž Samsung jediný, kto vie, aká bude budúca vlajková loď.

Galaxy S6 edge

*Zdroj: SamsungViet.vn

Dnes nejčtenější

.