Zavřít reklamu

Samsung MultiXpress 7Tlačová správa: Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. prevzala počas udeľovania Buyers Laboratory (BLI) 2015 Summer Awards osem ocenení za mimoriadne výsledky. Sedem z nich získala za multifunkčné tlačiarne série SMART MultiXpress a jednu za čiernobiele multifunkčné tlačiarne série ProXpress M4580/M4583.

Ocenenie sa vzťahuje na celú sériu tlačiarní Samsung SMART MultiXpress 7 (X7600, X7500, X7400, K7600, K7500, K7400). Zvíťazili v kategóriách „Mimoriadna A3 čiernobiela multifunkčná tlačiareň“ a „Mimoriadna A3 farebná multifunkčná tlačiareň“ v týchto rýchlostných segmentoch: 51 až 60 strán za minútu, 41 až 50 strán za minútu a 31 až 40 strán za minútu. Celkom si teda odniesli šesť ocenení.

Ďalšie dva úspechy pridali tlačiarne K4350LX zo série SMART MultiXpress 4, ktoré zvíťazili v kategórii „Mimoriadna A3 čiernobiela multifunkčná tlačiareň s rýchlosťou tlače 31 až 40 strán za minútu“, a séria tlačiarní SMART ProXpress M4580/M4583FX, teda multifunkčné A4 modely. Tie vládli kategórii „Mimoriadne výsledky multifunkčných tlačiarní pre stredne veľké až veľké pracovné skupiny“.

„Kupujúci, ktorí dopytujú vysoko spoľahlivé multifunkčné tlačiarne s prvotriednymi výsledkami, už nemusia ďalej hľadať. Farebné tlačiarne Samsung MultiXpress X7400, X7500 a X7600 a čiernobiele modely K7400, K7500 a K7600 sú to pravé,“ povedal George Mikolay, Senior Product Editor v BLI.

Farebné modely s X v názve tlačia veľmi kvalitne obrázky a čiernobiele modely s K v názve dostali od BLI najvyššie hodnotenie z hľadiska kvality tlače v každej z testovaných kategórií. Ako farebné, tak čiernobiele tlačiarne vykázali vysokú rýchlosť skenovania – v režime duálneho skenovania bola dvakrát až trikrát vyššia ako u ostatných modelov na trhu.

Smart MultiXpress X4300 series

Nový tlačový ekosystém SMART MultiXpress

Tlačiarne Samsung série MultiXpress 7 sa vyznačujú štvorjadrovou CPU a podávačom dokumentov pre duálne skenovanie. Za jednu sekundu tak vytlačia jednu stránku, alebo naskenujú štyri stránky. Séria MultiXpress 4 beží na dvojjadrovom procesore a tlačí 45 strán za minútu. Je tiež vybavená duálnym podávačom dokumentov pre rýchle skenovanie.

Všetky tlačiarne Samsung SMART MultiXpress majú Smart UX centrum, čo je užívateľské rozhranie na báze Androidu, ktoré ponúka inteligentné dotykové funkcie a aplikácie pre zaistenie plynulého tlačového obehu.

„Sme nadšení, že sme získali cenu Mimoriadna A3 čiernobiela multifunkčná tlačiareň v štyroch rýchlostných segmentoch,“ povedal David SW Song, senior viceprezident strategického marketingu a predaja v divízii Printing Solutions v spoločnosti Samsung Electronics, a dodal: „V súlade s našou filozofiou poskytovať efektívny tlačový ekosystém budeme pokračovať s inováciami nových produktov a riešení, ktoré ponúkajú vylepšenú produktivitu a úsporu nákladov vďaka radu prispôsobení sa zákazníkovi.“

Samsung MultiXpress 7

ProXpress M4580/M4583 zvíťazila vďaka jednoduchému používaniu a prispôsobeniu

Multifunkčné tlačiarne Samsung série ProXpress M4580/M4583 boli ocenené za vynikajúce výsledky pre stredné až veľké pracovné skupiny.

„Model ProXpress M4580FX vytlačil 200 000 stránok bez akýchkoľvek ťažkostí, takže od neho používatelia môžu očakávať maximálnu prevádzkyschopnosť. K tomu má navyše výkonné skenovanie, nízke obstarávacie náklady a ovládací panel na báze Androidu, ktorý ponúka výnimočné možnosti prispôsobenia, aby vylepšil flexibilitu a uľahčil používanie. To všetko robí z tlačiarne ProXpress M4580FX vynikajúcu voľbu pre stredné až veľké pracovné skupiny,“ povedala Marlene Orr, senior analytička v spoločnosti BLI.

Samsung získal od BLI ocenenie „Čiernobiela tlačiareň/série multifunkčných tlačiarní roku“ už tretíkrát v poradí od roku 2012.

„Lojalita zákazníkov a významné ocenenia našich výrobkov sú dôkazom nášho záväzku voči užívateľom. V týchto dňoch sa veľa veľkých firiem rozhodlo pre multifunkčnú A4 tlačiareň, namiesto väčších a drahších zariadení A3. Budeme tak pokračovať v uspokojovaní potrieb tohto trhu tým, že aj naďalej bude ponúkať uznávané a výkonné A4 tlačiarne,“ povedal David SW Song.

Z ocenených tlačiarní spoločnosti Samsung je na slovenskom trhu dostupný čiernobiely multifunkčný model M4580FX zo série Smart ProXpress. Odporúčaná maloobchodná cena tejto tlačiarne je 2 139 eur s DPH.

Viac podrobností o ocenených produktoch nájdete na stránkach Buyers Laboratory www.buyerslab.com.

Samsung Ocenenie BLI

Témata: ,

Dnes nejčtenější

.