Zavřít reklamu

Gear ManagerHodinky Samsung Gear S2 boli predstavené začiatkom minulého mesiaca a spoločnosť sa teraz poriadne rozbehla s novinkami, ktoré s hodinkami nejak súvisia. V prvom rade spoločnosť vydala oficiálne unboxing video, v ktorom ukazuje, ako bude vyzerať rozbaľovanie oboch verzií hodiniek Gear S2 a S2 classic. Video si môžete pozrieť v článku pod textom. Hodinky samy o sebe majú veľa noviniek, medzi tie najkľúčovejšie patrí kruhový displej v kombinácii s točivou lunetou, s ktorou sa užívatelia pohybujú v menu. Rovnako tak je veľkou zmenou oproti doterajším hodinkám Gear aj fakt, že hodinky sú kompatibilné so všetkými telefónmi, ktoré majú Android 4.4 KitKat (a hovorí sa, že v budúcnosti budú podporovať aj iPhone).

Práve preto musel Samsung vydať novú aplikáciu Gear Manager, ktorá je určená pre zariadenia od iných výrobcov. Táto verzia je prakticky totožná s Manažérom pre zariadenia od Samsungu, ale užívatelia musia rátať s nejakými kompromismi. Jedným z nich je nepodpora Samsung Pay. Služba S Health, vzhľadom k tomu že je dostupná aj pre ďalšie zariadenia, je podporovaná aj na hodinkách. Bodaj by nie, keď sú inteligentné hodinky dnes vo veľkom kupované práve kvôli fitnes funkciám. Samotná aplikácia však umožňuje robiť všetko potrebné, napríklad meniť vzhľad ciferníku alebo sťahovať nové aplikácie cez obchod Gear Apps.

Aplikáciu Samsung Gear Manager si môžete stiahnuť tu. Na stránke kliknite na sekciu “Other Devices”, čím vás stránka automaticky presmeruje na Google Play. (Priamy odkaz)

Související články

Dnes nejčtenější

.