Zavřít reklamu

Samsung GALAXY A5Pokiaľ si plánujete v blízkej dobe kúpiť Galaxy A3 alebo Galaxy A5, tak nasledujúca správa je určená hlavne vám. Podľa toho, čo odhalili zahraničné zdroje pre server SamMobile, spoločnosť plánuje v dohľadnej dobe predstaviť novú generáciu svojich telefónov Ax a nielen, že sa dočkáme úplne nových produktov, ale taktiež sa do predaja dostanú aktualizované modely telefónov z triedy A. Nové modely by sa mohli dostať do predaja ešte koncom roku, ale nie je vylúčené ani, že sa začnú predávať až budúci rok, čím by Samsung vytvoril stabilný aktualizačný cyklus tak, ako to robí pri vlajkových lodiach.

Aktualizované modely nesú označenie SM-A310, SM-A510 a SM-A710. Nateraz je potvrdené, že telefóny budú dostupné v Rusku a Číne, ale dostanú sa aj do ďalších regiónov. Samozrejmosťou by mal byť najčerstvejší Android a možno dôjde aj na nejaké hardvérové zmeny. Či sa dočkáme aj nejakých zmien v dizajne tak, ako to predviedol zaoblený Galaxy A8, to ešte uvidíme. Vieme však, že spoločnosť predstaví a ďalšiu novinku, Samsung Galaxy A9. Opäť pôjde o model s prémiovým hliníkovým dizajnom a hardvérom vyššej strednej triedy.

Napokon, spoločnosť plánuje predstaviť oficiálne príslušenstvo pre nové modely Galaxy A. Bude sa jednať o ochranné fólie na displej, púzdra Flip Wallet, kryty Clear Cover a nakoniec, modely A5 a A7 dostanú S View Cover. Nový model A3 však nebude mať takýto obal, pretože nemá 5″ displej.

Galaxy A5

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.