• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Kupujete Samsung SUHD TV? Teraz k nej dostanete soundbar zadarmo

  | Kategorie:Tiskové zprávy
  Diskuze

  Samsung SUHD TV

  Spoločnosť Samsung dnes spustila bonusovú akciu pre nových majiteľov SUHD TV. Každý, kto si zaobstará televízor s uhlopriečkou 65″ a väčší, získa pri jeho nákupe zadarmo zakrivený soundbar, ktorý obohatí pri počúvaní TV divácky zážitok o dokonale vyvážený zvuk. Akcia prebieha u vybraných partnerov od 1. júla do 20. septembra a pre získanie soundbaru nie je potrebná žiadna registrácia.

   „Nanokryštálová technológia, ktorou disponujú SUHD televízory Samsung, je skutočne revolučná a rozdiel v kvalite obrazu je spoznať na prvý pohľad. Zákazníkom by sme však radi sprostredkovali komplexný zážitok, nielen obrazový, ale aj zvukový. Navyše sa zakrivené soundbary vďaka svojmu prepracovanému a modernému dizajnu skvele hodia k SUHD televízorom a v domácnosti spoločne vytvárajú dokonalé prostredie,“ vysvetľuje Miroslav Záhorec, produktový manažér TV/AV v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

  Obraz, zvuk & dizajn

  SUHD TV reprezentujú silné spojenie dokonalého obrazu, zvuku a dizajnu. Vďaka novému spôsobu podsvietenia nanokryštálovou technológiou dosahujú nevídaných farieb a kontrastu, ktorý je až 10 x vyšší než u ostatných súčasných technológií. Výsledkom je produkcia najčistejších farieb s najvyššou svetelnou účinnosťou, ktorá je teraz na trhu dostupná. Aj vďaka 10-bitovému panelu táto technológia sprostredkuje širokú paletu najpresnejších farieb a divákom poskytuje 64-krát viac farieb než konvenčné televízory. Zakrivenie obrazovky SUHD TV má optimálny uhol a bolo navrhnuté tak, aby bolo možné sledovať rovnako kvalitný obraz z ľubovoľného uhla. Dokonalý zážitok si preto vychutnajú aj tí, ktorí sa nepozerajú priamo spredu.

  Soundbar verne kopíruje krivku SUHD TV a vytvára jej prirodzenú súčasť. Jeho inštalácia je tiež veľmi jednoduchá. Nie je nutné vŕtať otvory do steny, stačí ho zavesiť priamo pod TV.

  Modely televízorov a k nim príslušných soundbarov:

  UE65JS8502TXXH

  HW-J7501/EN

  UE65JS9502TXXH

  HW-J7501/EN

  UE78JS9502TXXH

  HW-J8501/EN

  UE88JS9502TXXH

  HW-J8501/EN

  Akcia prebieha len u vybraných predajcov: NAY, Datart SK, Krajcik, Floydcom, Fast Plus a Planeo predajne, Electro Expert (Samsung Galérie) a Andreashop, Euronics SK, Play, Asbis.

  Samsung soundbar

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články

  HighSky - Obchodujte online