Zavřít reklamu

Galaxy J

Zatímco pražské metro se začíná plnit reklamami na low-end smartphone Samsung Galaxy J1, v továrnách Samsungu se již pracuje na druhé generaci této nové řady. Vedle speciálních variant první série, např. Galaxy J1 Ace, tedy už vzniká Samsung Galaxy J2 a pokud někdo předpokláda, že tento smartphone i přes vyšší číslo v názvu bude též low-endový, má pravdu, zahraničnímu portálu SamMobile se totiž podařilo získat specifikace této novinky a jinak, než smartphone nižší třídy, se Galaxy J2 označit ani nedá.

SM-J200F, jak zní číslo druhé generace řady Galaxy J, bude podle zdrojů SamMobile disponovat 4.5″ TFT LCD displayem s rozlišením 800×480 pixelů, 32-bitovým čtyřjádrovým procesorem Exynos 3475 SoC s frekvencí 1.2 GHz, 1.5 GB RAM, 8 GB interní paměti a navzdory aktuálnímu trendu i microSD slotem. Co se fotoaparátů týče, od zadního fotoaparátu můžeme očekávat fotografie v rozlišení 5 MPx, od přední kamery pak 2 MPx.

Plánujete-li si zařízení zakoupit a přemýšlíte nad tím, jak velké pouzdro si zakoupit, vzhledem k rozměrům 136 × 67 × 8.3 mm byste neměli být nějak omezování. Baterie bude mít kapacitu 2000 mAh a ve smartphonu bude předinstalovaný operační systém Android 5.1.1 Lollipop. Bohužel zatím není jisté, kdy přesně Samsung Galaxy J2 vyjde, máte-li ale v zájmu si novinku pořídit co nejdříve, doporučujeme vyrazit do Indie, kam jako obvykle s nejvyšší pravděpodobností přijde jako první, ostatní trhy pak budou následovat.

Galaxy J2

*Zdroj: SamMobile

 

Související články

Dnes nejčtenější

.