Zavřít reklamu

Jurassic WorldFirma Samsung oznámila celosvetové marketingové partnerstvo s Universal Pictures pre Ambling Entertainment, ktorý chystajú film Jurský svet. Ako súčasť tejto spolupráce predstavil Samsung exkluzívny obsah pripravovaného dobrodružného filmu na svojich SUHD televízoroch v ich maloobchodných predajniach v USA, ktoré premietal až do 12. júna 2015, kedy bol film oficiálne predstavený. Samsung chce uviesť na trh SUHD televízory aj s pomocou partnerstva s tvorcami tohto nového amerického filmu.

„Samsung je súčasťou nášho príbehu“, povedal producent Jurského sveta Frank Marshall. „Našou víziou pre tento film bolo, že téma Jurského parku bola zobrazená veľmi realisticky a teraz chceme priniesť divákovi ešte väčší zážitok a pocit, že bude takmer priamou súčasťou príbehu.

Samsung mal tiež účasť na svetovej premiére filmu a na párty po jeho predstavení. Spoločnosť tiež vytvorila video steny pomocou SUHD televízorov na zobrazenie obsahu filmu Jurský svet. Ich inovačné centrum, návštevnícke centrum na zobrazenie filmu, high-tech interaktívne displeje vrátane SUHD televízorov – toto všetko slúžilo a pomáhalo návštevníkom na to, aby sa vžili čo najviac do príbehu a naučili sa tiež viac o Jurskom parku.

„Partnerstvo s Universal Pictures nám poskytuje jedinečnú príležitosť predviesť naše inovačné technológie a vytvoriť integrovanú marketingovú kampaň viazanú k jednému z najväčších filmov roka“, povedal Won Pyo Hong, prezident a riaditeľ marketingu Samsung Electronics. „Exkluzívny klip filmu Jurský svet na SUHD televízoroch Samsung ukázal bezkonkurenčnú, živú kvalitu obrazu s úžasným zobrazením farieb a detailov až do takej miery, že sa divák cíti byť súčasťou príbehu.“

Samsung mal už v minulosti podobné partnerstvo s Marvelom pre filmové postavy z filmu Avengers: Age of Ultron prostredníctvom ich mobilných zariadení. Podobne aj Jurský svet prezentuje výrobky spoločnosti Samsung, vrátane Galaxy Gear.

Jurassic World

Dnes nejčtenější

.