Zavřít reklamu

Galaxy S6Když Samsung před dvěma měsíci představoval svou novou vlajkovou loď, tedy Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, chlubil se, že obě jeho nová zařízení jsou mnohem odolnější, než loňský Galaxy S5. I tak se ale jihokorejský výrobce rozhodl vydat sérii prémiových obalů, které by měly svým majitelům posloužit nejen jako ochrana zařízení, ale též jako „módní doplněk“. Tyto obaly pak prezentoval Samsung jako kvalitní, odolné, a designově propracované, no to, co se stalo redaktorovi zahraničního portálu SamMobile, si největší výrobce smartphonů na světě asi za rámeček nedá.

Po několika týdnech běžného používání, kdy se Galaxy S6 edge ani jednou nesetkal nedobrovolně se zemí, se začaly objevovat na jeho flip obalu praskliny. Konkrétně pak v jeho rozích, a to ve všech čtyřech a jak můžete vidět na obrázku níže, nejednalo se zrovna o malé praskliny. Zařízení pak sice nijak poškozeno nebylo. Na rozdíl od Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, jejichž zpracování je, co se kvality týče, na samém vrcholu, v obaly si už Samsung asi takovou práci nedal. To mimo jiné potvrzuje i fakt, že nejeden zákazník si již stěžoval na obal Clear View, jež měl v několika případech poškrábat sklo Galaxy S6 edge.

K samotnému problému se vyjádřil i samotný Samsung. Ten si je prý problému vědom, aktuálně ho prošetřuje a udělá vše pro to, aby ho eliminoval. Více informací o problému naleznete na odkazu zde.

Galaxy S6 edge

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //

Související články

Dnes nejčtenější

.