Zavřít reklamu

Galaxy GiftsPouhé tři dny nás dělí od oficiálního vydání Galaxy S6 a Galaxy S6 edge v Česku a na Slovensku a stejně jako tomu bylo i v předchozích letech, i tentokrát dostanou novopečení majitelé doslova tunu bonusového obsahu zdarma. Prémiový obsah rozdává Samsung opět v rámci služby Samsung Galaxy Gifts a opět v něm nalezneme dárky z kategorií časopisy, noviny, zábava, produktivita, foto, sport, knihy a životní styl, přičemž jejich celková hodnota se pohybuje v řádu stovek korun!

A o jaké bonusy se konkrétně jedná? Všichni majitelé Galaxy S6 a Galaxy S6 edge dostanou zdarma ke svému zařízen půlroční předplatné na elektronické verze týdeníku Reflex, deníku Sport, Blesku, Blesku pro ženy a časopisu The Economist. Hudební fanoušky pak zajisté nadchnou i 3 měsíce zdarma služby Premium+ pro Deezer Music s více než 30 miliony skladeb či Shazam Encode bez reklam. Nadšenci do filmů potom zajisté ocení i tříměsíční premium účet na videotéce Ivio, načež hráče čekají spousty exkluzivních bonusů ve hrách jako Dragons of Atlantis, The Hobbit či Cut The Rope 2.

Dále si budou majitelé alespoň jednoho ze smartphonů moci na Galaxy Gifts vyzvednout i 100 GB prostoru zdarma na 2 roky ve službě OneDrive, tříměsíční premium pro Evernote, populární klávesnici Fleksy, fitness aplikaci Endomondo či mobilní kancelářský balík Hancom Office 2014. Kompletní seznam všech dárků naleznete v odkazu zde, všechny by přitom měly být dostupné ihned po zakoupení smartphonu, a to právě ze služby Galaxy Gifts.

Galaxy S6

// < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ //

Dnes nejčtenější

.