Zavřít reklamu

Galaxy_Launcher_TouchWiz_iconePribližne pred rokom unikli screenshoty, ktoré naznačovali, ako by mal v budúcich smartfónoch vyzerať nový prepracovaný TouchWiz od Samsungu. Podľa fotografií je jasné, že prostredie malo vyzerať úplne ináč ako ho poznáme dnes, aj keď sme očakávali, že to bola práca nejakého dizajnéra a nie priamo dielo Samsungu. Keď Samsung priniesol svoju najnovšiu vlajkovú loď Galaxy S6 a Galaxy S6 edge, bolo jasné, že nehodlajú robiť nejaké radikálne zmeny vo svojom softvérovom rozhraní, aspoň zatiaľ.

Dizajnér Gerald Mark Soto, ktorý tvrdil, že robil so Samsungom a ich vývojárskym tímom experiment s prostredím UI/UX „na preskúmanie nových spôsobov interaktívnej práce s telefónom“,  zachytil túto prácu na video. Prvé video trvajúce približne minútu nám ukazuje veľmi pekné animácie a ikony v pastelových farbách. Na druhom krátkom videu vidíme rôzne interakcie softvéru.

Pokiaľ tieto uniknuté ukážky screenshotov nie sú výmyslom, ale zakladajú sa na skutočnosti, tak dnes je už isté, že Samsung sa nerozhodol ísť cestou prepracovania užívateľského rozhrania, ale zameral sa radšej byť o krok vpred pred konkurenciou v hardvérovom vybavení.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.