Zavřít reklamu

Galaxy S6 edgePravděpodobně každý z nás už alespoň jednou slyšel termín „unboxing“. Ve většině případů se jedná o video, kde je na kameru zachyceno rozbalení nového produktu. Zároveň jsou pak ukázány vešekeré komponenty, manuály, no jednoduše je během pár minut odhalen veškerý požitek z rozbalování dané věci. Samsung se ale v případě jeho nového Galaxy S6 edge rozhodl udělat něco poněkud „obráceného“, dá-li se tak jeho počin popsat. Jihokorejský gigant se totiž rozhodl vydat „in-boxing“ video, na kterém dává Galaxy S6 edge dohromady, a to doslova, součástku po součástce.

Samotné video začíná pohledem na komponenty rozložené na stole. A následně začně „zrod“ prémiového smartphonu. Muž na videu jako první vloží do šasi zařízení scanner otisků prstů, hned potom ale přijde čas i na zakřivený display a poté i na baterii. Pak je do zařízení přidán zadní fotoaparát, základní deska s úložištěm, RAM paměťmi a procesorem, připevní se přední fotoaparát, po něm kovový rámeček s reproduktorem a cívkou pro bezdrátové nabíjení a po přišroubování skleněného zadního krytu přichází Galaxy S6 edge k životu.

Tím ale video nekončí. Následně je do krabičky od zařízení vložen uživatelský manuál, poté sluchátka Samsung-Sennheiser, USB kabel, nabíječka a nakonec i samotný Galaxy S6 edge. A přesně takto vypadá inboxing jednoho z nejočekávanšjích smartphonů roku 2015, vy sami se na něj pak můžete podívat ve videu hned pod textem. Dle zkušeností z předchozích bude Samsung svůj YouTube profil zásobovat ještě spoustou reklam na jeho novou vlajkovou loď, a to minimálně do léta, je ale třeba říci, že inboxing je jeden z nejoriginálnějších nápadů, s jakými jihokorejský gigant ve spojitosti s propagací jeho zařízení přišel.

// < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ //

Dnes nejčtenější

.