Zavřít reklamu

Galaxy S6Šestá řada série Samsung Galaxy S s názvem Galaxy S6 se od té předchozí liší v opravdu obrovském počtu aspektů, ať už se jedná o použitý materiál, design či třeba TouchWiz. Většina těchto změn je samozřejmě pozitivních, jinak by je Samsung pravděpodobně nedělal, to se ale netýká úplně všech a mezi novinky, které se mezi ty „pozitivní“ určitě neřadí, patří úplná absence vodotěsnosti a prachuvzdornosti zařízení. Tu měl loňský Galaxy S5 na úrovni IP67, no u Galaxy S6 ani Galaxy S6 edge takovou certifikaci nehledejte.

Jinak řečeno, oba modely Galaxy S6 nejsou stavěny na to, aby vydržely vliv vody. Jak ale nové video dokazuje, minimálně u Galaxy S6 edge tomu tak úplně není. Keaton Keller z kanálu TechSmartt se rozhodl vložit Galaxy S6 edge na více než 20 minut do misky s vodou a je třeba říci, že přestože Galaxy S6 edge žádný certifikát o vodotěsnosti nemá, vedl si opravdu skvěle. Celých 22 minut pod vodou fungoval bez problému, po 22 minutách se ho ale Keller rozhodl definitivně vyndat, utřít a vysušit a i když samotné zapnutí zařízení poté nějakou dobu zabralo, smartphone naběhl a krom problému s fotoaparátem opět fungoval bez problému.

Co to znamená? V první řadě to rozhodně neznamená, že s novým Galaxy S6 či Galaxy S6 edge můžete plavat. Nemusíte se ale strachovat o svůj nový Galaxy S6, když vám skončí v záchodové míse či na něj vylijete pití, obojí by zjevně měla letošní vlajková loď Samsungu bez problému přežít. Na video, kde Galaxy S6 edge přežil celých 22 minut pod vodou, se pak můžete podívat hned pod textem.

// < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ //

Dnes nejčtenější

.