Zavřít reklamu

Samsung logoBratislava, 17. marca 2015 – Prezident a výkonný marketingový riaditeľ spoločnosti Samsung Electronics Won-Pyo Hong prehovoril na veľtrhu CeBIT 2015 o Internete vecí (IoT) pre firmy a o spôsobe, akým Samsung vytvára inovatívny, otvorený ekosystém IoT nabádajúci k spolupráci. Pod značkou Samsung Business spoločnosť ďalej predstavuje zjednotené portfólio end-to-end podnikových riešení, ktoré sú vytvorené pre konkrétne využitie naprieč oblasťami maloobchodu, školstva, pohostinstva, zdravotníctva, financií a dopravy. Samsung bude prezentovať svoje B2B technológie a služby na veľtrhu CeBIT 2015 (hala 2, stánok C30) do 20. marca 2015.

„Keďže stále viac firiem si osvojuje Internet vecí, dostávame skvelú príležitosť na posilnenie pridanej hodnoty pre zákazníkov v podobe zvýšenej produktivity i zisku. V obchodnom procese možno urobiť významné pokroky prostredníctvom implementácie Internetu vecí v riadení zásob, energetickej účinnosti a ďalších oblastí. Avšak najprv musíme prekonať výzvy spojené s kompatibilitou, dátovou analýzou a zabezpečením tejto platformy. Tak urýchlime prijatie Internetu vecí,“ povedal Won-Pyo Hong, prezident a výkonný riaditeľ pre marketing spoločnosti Samsung Electronics.

Samsung Business: Pripravenosť firiem na Internet vecí

Samsung Business rozširuje a zjednocuje všetky podnikové riešenia spoločnosti Samsung vrátane Samsung KNOX pre správu zabezpečenia a firemnej mobility, riešenia Samsung SMART Signage, tlačové riešenia a ďalšie obchodné riešenia optimalizované pre podniky.

Samsung Business podčiarkuje to, k čomu sa spoločnosť dlhodobo hlási, a to poskytovanie riešení pre podnikanie, ktoré sú charakteristické zabezpečením, kvalitou a spoľahlivosťou. Ako dôveryhodný partner inovácií umožňuje Samsung Business zákazníkom efektívne dosiahnuť ich obchodné ciele.

Samsung-Logo

Riešenie Samsung Business v praxi

Šesť výstavných zón v expozícii spoločnosti Samsung ponúkne návštevníkom rôzne možnosti, ako si jednoducho na vlastnej koži vyskúšať zabezpečené zariadenia, nové riešenia a služby Samsung.

Segment maloobchodu

Samsung umožňuje maloobchodníkom vytvárať pútavé a jedinečné nákupné zážitky pomocou širokého portfólia inovatívnych a integrovaných riešení.

  • Mirror Solution – Ide o digitálne zrkadlo s technológiou Samsung Smart Signage, ktoré možno usporiadať do video stien. Zákazníci vďaka nemu uvidia oblečenie, ktoré si skúšajú, jasne zo všetkých uhlov. Samsung tak ponúka praktické riešenia a jedinečný zážitok z nakupovania.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Vzdelávanie

Riešenia spoločnosti Samsung v oblasti školstva obohacujú zážitky pri vzdelávaní, zvyšujú efektivitu výučby a umožňujú správcom efektívnejšie viesť vyučovanie.

  • Samsung School Solution – Vytvára interaktívne prostredie pre výučbu tým, že prepája mobilné zariadenia Samsung s interaktívnymi učebnými pomôckami. Vďaka tomu je spolupráca v triede jednoduchšia a zábavnejšia. Podporuje študentov, aby sa aktívne zapájali do výučby prostredníctvom funkcií, akými sú zdieľanie obrazovky, kvízy na displejoch či digitálnym zápisom pomocou S-pen. Intuitívne nástroje určené pre učiteľov umožňujú pohodlne pripraviť triedne materiály a mať tak lepšiu kontrolu nad študijnými pomôckami a materiálmi.
  • Cloudové tlačové služby Samsung – Toto riešenie pre riadenie dokumentov umožňuje učiteľom a študentom ľahko zvládnuť, spravovať a sledovať dokumenty a zariadenia pre tlač, a tak zlepšiť produktivitu a flexibilitu.
  • Workbook Composer – Ide o editačné riešenie, prostredníctvom ktorého sú naskenované dokumenty prevedené do textového dokumentu priamo z tlačiarne. Užívatelia si vyberú časti, ktoré chcú skenovať, prevedú ich do súboru a súbor potom vytlačia, alebo pošlú e-mailom na ďalšie úpravy. Je to pohodlný a rýchly spôsob, ako pracovať s dokumentmi.

Hotelový segment

Samsung prichádza s riešeniami, ktoré pomáhajú vylepšiť oblasť hotelierstva tým, že prispôsobujú prostredie osobným potrebám hostí.

  • SMART Hotel Solution – Toto riešenie dodáva hotelovej izbe prémiové funkcie ako je automatické nastavenie osvetlenia a žalúzií pre optimálnu úroveň svetla v miestnosti. Prostredníctvom elegantných full HD displejov Samsung pre oblasť pohostinstva, ktoré poskytujú výnimočnú kvalitu obrazu, ponúka zákazníkom televízny obsah prispôsobený ich potrebám, možnosť bezdrôtového prehliadania obsahu mobilného zariadenia na obrazovke displeja a naopak.
  • Information Bulletin Touch – Dáva možnosť privítať hostí informáciami v reálnom čase na 55-palcovom displeji Samsung SMART Signage s dotykovými funkciami.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Zdravotníctvo

Samsung vyvíja inovatívne riešenia v oblasti mobility, ktoré umožňujú zdravotnému personálu poskytovať pacientom lepšiu starostlivosť.

  • Preventívna mobilná starostlivosť pre kardiakov – Umožňuje priebežné sledovanie chronických srdcových ochorení v reálnom čase, čo dáva zdravotnému personálu dôležité informácie potrebné pre presné rozhodovanie a zabezpečenie najvhodnejšej starostlivosti. Toto riešenie sa skladá zo zariadení z radu Samsung Galaxy a bezdrôtového srdcového senzora BodyGuardian.
  • Vidyo – Rozsah zdravotnej starostlivosti presahuje priestor nemocníc či kliník vďaka riešeniu pre videokonferencie od Vidyo na zariadeniach Samsung. Zariadenia z radu Samsung Galaxy a ďalšie produkty značky Samsung, ktoré používajú riešenia založené na platforme VidyoWorks, ponúkajú celý rad klinických služieb a postupov, ktoré môžu byť vykonané prostredníctvom video komunikácie v reálnom čase. Tieto riešenia prinášajú zdravotnú starostlivosť pacientom v odľahlých lokalitách, vrátane starších alebo neambulantných pacientov. Poskytovateľom zdravotnej starostlivosti naopak dáva možnosť využiť svojich špecialistov pre väčší počet obyvateľov, čo vedie k lepším výsledkom.

Finančné služby

Bezpečnosť a kvalitný zákaznícky servis sú základom riešení spoločnosti Samsung pre odvetvie finančných služieb. Firemné zariadenia Samsung a automatizované riešenie pre správu dokumentov transformujú existujúce finančné procesy. Ponúkajú rýchlejšie a personalizovanejšie služby zákazníkom a zároveň zaisťujú bezpečnosť na každom kontaktnom mieste.

  • Secure & Pull Printing Solution – Zamestnanci vo finančnom sektore môžu pracovať efektívnejšie vďaka lepšiemu zabezpečeniu dokumentov a taktiež ich tlačeniam. Autorizovaní pracovníci môžu využiť aplikáciu Samsung SecuThru™ Lite 2 pre jednoduché vyzdvihnutie dôverných dokumentov o zákazníkoch z multifunkčnej tlačiarne Samsung a bezpečne ich vydať na základe overenia ID karty. Aplikácia SecuThru™ Lite 2 zabezpečuje, že dokumenty získajú len oprávnené osoby. Ochraňuje tak osobné údaje a súkromie zákazníkov, čo je pre finančný sektor rozhodujúce.

Segment dopravy

Dopravné riešenie spoločnosti Samsung poskytuje informácie a dátovú analýzu v reálnom čase pomocou digitálnych prístrojov, ktoré sú určené pre efektívne dodávkové a transportné procesy. Riešenie tiež zahŕňa aktuálne cestovné informácie a pohodlné možnosti vlastného ovládania, aby cestujúcim zabezpečilo mimoriadny zážitok.

  • 24/7 Professional Grade Signage Solution – Cestujúci môžu na rôznych miestach letiska jednoducho získať aktuálne informácie o svojom lete, vrátane času odletu a príletu, čísla letu a odbavovacej brány, a to vďaka displejom Samsung SMART Signage. Tieto zreteľne čitateľné displeje, ktoré boli vytvorené pre spoľahlivú nepretržitú prevádzku v prostredí letísk, poskytujú ostrý text a obrázky za prakticky akýchkoľvek svetelných podmienok vďaka jasu 700 nitov.

Samsung Logo

Dnes nejčtenější

.