Zavřít reklamu

Avengers Galaxy S6Na Samsung Galaxy S6 a Galaxy S6 je nepochybně radost pohledět. Samsung si s jeho designem opravdu vyhrál a po dvou letech je tu konečně nějaká výraznější změna, která navíc zahrnuje i konstrukci z kovu a skla. Jak se ale podle posledních informací zdá, jihokorejský výrobce zvažuje, zda-li šestou řadu série Galaxy S ještě nezkrášlí a nevydá spolu s ní i speciální edici s tématikou známých Marvel hrdinů, jež by zajisté potěšily nejednoho fanouška veleúspěšného filmu Avengers.

Na internetu už se objevily i rendery této edice od asijského grafika. Ta se podle jeho konceptu sestává ze sedmi modelů, znichž všechny jsou dělané na téma hrdinů právě filmu Avengers, mezi které se řadí i např. Captain America, Thor, Hulk či Iron Man. Ty se od sebe liší především barevnými schématy a zatímco třeba Galaxy S6 edge v Captain America variantě je modro-červený, S6 edge na způsob Iron Mana se může chlubit skvělě vypadající kombinací červené a zlaté. Pro lepší představu doporučujeme zhlédnout fotografie pod textem.

Přestože zatím všechny dostupné informace jsou pouze rumory a není jisté, zda-li Samsung na výrobu něčeho takového vůbec přistoupí, některá fakta toto tvrzení podporují. Konkrétně například ten, že Samsung již v minulosti spolupracoval s Marvelem a vyrobil pro něj a jeho Avengers film hned několik superhrdinských vychytávek, včetně třeba zcela průhledného smartphonu Tonyho Starka. A co více, některé zdroje uvádějí, že se vydání speciální Avengers edice v Samsungu již projednává. Jak to ale nakonec dopadne si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, rozhodně bychom ale proti této novince nebyli a spousta dalších by ji též zajisté přivítala s otevřenou náručí, respektive peněženkou.

Galaxy S6 Avengers obaly

Galaxy S6 Avengers obaly

Galaxy S6 Avengers obaly

Galaxy S6 Avengers obaly

// < ![CDATA[ //Galaxy S6 Avengers obaly

Galaxy S6 Avengers obaly

Galaxy S6 Avengers obaly

Galaxy S6 Avengers obaly

// < ![CDATA[ //*Zdroj: Seeko.co, @Scweeny

Související články

Dnes nejčtenější

.