Zavřít reklamu

Samsung KNOXPraha 12. března 2015 – Ohodnocení „Nejlepší produkt či řešení pro zabezpečení / proti podvodným útokům“, které Samsung KNOX Workspace získal, již tradičně vyzdvihuje nejlepší řešení představená během veletrhu MWC v oblasti podnikového mobilního zabezpečení. Od prvotního spuštění platformy KNOX Samsung rychle rozvíjí své mobilní bezpečnostní funkce, aby zákazníkům nejenom poskytoval řešení na obranné úrovni, ale zároveň reagoval na specifické požadavky podnikové mobility v současném dynamickém pracovním prostředí. KNOX Workspace tak představuje zjednodušené nastavení, nejlepší pracovní aplikace ve své třídě a vyšší zabezpečení dat.

„Při navrhování Galaxy S6 a Galaxy S6 edge jsme věděli, že vytvoření precizně zpracovaných smartphonů pro spotřebitele bude jen část celého procesu. Zaměřili jsme se tedy na to, abychom spotřebitelům poskytli také pokročilou bezpečnostní platformu, která bude splňovat rostoucí potřeby podnikatelů a expertů v oblasti IT. Se Samsung KNOX mohou naši podnikoví zákazníci rychle přijmout jednu z nejbezpečnějších mobilních platforem na trhu, jelikož naše produkty jsou předinstalovány s vestavěnou hardware-to-software ochranou proti malwaru a útoku hackerů,“ řekl Dr. Injong Rhee, výkonný viceprezident, Samsung Enterprise Business Team.

KNOX Workspace je mobilní bezpečnostní řešení přímo v zařízení, které dokáže oddělit pracovní a osobní údaje pomocí vylepšené technologie dostatečně zabezpečené i pro provoz na sítích s vládní klasifikací. Samsung KNOX totiž splnil přísné vládní akreditace po celém světě včetně USA, Velké Británie a Ruska. Zařízení zaměstnanců mají nepřetržitou ochranu a IT odborníci získávají data v reálném čase o rizikových útocích prostřednictvím efektivní mobilní platformy pro správu zařízení. Nejnovější aktualizace KNOX zahrnuje přihlášení několika kroky, generování one-time-pass a schopnosti účtování (vytvoření platební brány).

Samsung pokračuje ve svém závazku vytvářet širokou základnu svých podnikových partnerů. Prostřednictvím Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP), který zahrnuje společnosti AirWatch, Blackberry, CA Technologies, Good Technology, MobileIron, Oracle, Salesforce.com a SAP, propojuje přední poskytovatele správy mobilních zařízení a podnikových řešení.

Samsung KNOX

//

//

Související články

Dnes nejčtenější

.