Zavřít reklamu

Android hudební přehrávačPoslouchání hudby je nepochybně jednou z nejčastěji využívaných funkcí na moderních smartphonech. Ty pomalu ale jistě vytlačují klasické MP3 přehrávače, čemuž napomáhá i fakt, že aplikace hudebních přehrávačů jsou neoddělitelnou součástí operačního systému Android a většiny dalších, ne-li všech. Každopádně, předinstalované hudební přehrávače nemusí zrovna každému vyhovovat a v ten moment přichází na řadu obchod Google Play, kde jsou ke stažení kvanty dalších přehrávačů.

Ale jak již bylo zmíněno, na Google Play jich je k nalezení opravdu dost a vybrat si tu nejskvělejší, nejlepší a nejúžasnější může zabrat spoustu času. Právě proto naleznete o něco níže výběr tří vůbec nejlepších aplikací hudebních přehrávačů, které jsou pro Android dostupné a s nimi i stručný popisek, čím se mohou chlubit.

1) DoubleTwist

S viditelným základem v iTunes je DoubleTwist perfektní volba pro kohokoli, kdo si potrpí nejen na funkce, ale hlavně na design svého hudebního přehrávače, kterým tedy DoubleTwist svého uživatele rozhodně neurazí. Vedle klasických možností, které nabízí snad každý přehrávač (tzn. třeba přehrávání hudby), potom nabízí DoubleTwist i možnost synchronizace s iTunes. Je ke stažení zcela zdarma, no nemáte-li problém z peněženky vytáhnout pár korun, dostanete se i k vymoženostem jako AirSync, ekvalizér, „What’s Next“ seznam či podporu mnohem většího počtu audio formátů.

DoubleTwist

2) PowerAMP

Zatímco předchozí DoubleTwist je unikátní co se designové stránky týče, PowerAMP je zaměřený na funkce. Naleznete zde snad všechny, na které si ve spojení s hudbou jen vzpomenete a i spoustu dalších navíc. Krom toho, že budete těžko hledat formát, který PowerAMP ze základu nepodporuje, můžete si během přehrávání navíc hrát se samotným zvukem, zvolit si přehrávání bez mezer, zobrazení textů, crossfade a mnoho (opravdu mnoho) dalšího. Jedinou nevýhodou je, že je trial PowerAMP zdarma pouze na prvních 15 dní a pro jeho další používání je třeba zaplatit 50 Kč za plnou aplikaci. Ale vzhledem k tomu, že si ho během free 15 dní s nejvyšší pravděpodobností zamilujete, není zde co řešit.

PowerAMP

3) Google Play Music

(Nejen) přehrávač přímo od Googlu, který sice neohromí miliardou funkcí jako PowerAMP či úžasným designem jako DoubleTwist, ale nabízí něco úplně jiného, též absolutně skvělého. Aplikace Google Play Music je totiž synchronizována se službou Google Play Music, na jejíž cloud úložiště si můžete zdarma bez ohledu na velikost či délku uložit až 50 000 songů, které si následně můžete pustit praticky kdekoli – na telefonu, tabletu či počítači. Navíc se dá synchronizovat i s iOS. A aby toho nebylo málo, pokud zrovna nevíte, jaké album si od vybraného interpreta pustit, stačí stisknout tlačítko „Rychlý mix“ a Google Play Music udělá veškerou práci za vás. Zároveň je pak třeba zmínit, že používání Google Play Music je ve všech ohledech zcela zdarma a jak je psáno o pár řádků výše, jedná se o zaměřenou aplikaci přímo od Google, nad její kvalitou tedy snad ani nemá cenu pochybovat.

Google Play Music

// < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ //

Dnes nejčtenější

.