• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Na internet práve unikli fotky finálnych modelov Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge!

  Galaxy S6 iconSamsung Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge práve unikli v celej svojej kráse na verejnosť! Spoločnosť si na poslednú chvíľu neustrážila svoje mobily a tak sa teraz na internete objavili detailné fotografie tohtoročnej vlajkovej lode Samsungu na verejnosť a ako môžete vidieť sami na fotkách nižšie, mobil vyzerá naozaj nádherne! Stretávame sa totiž s kombináciou skla a hliníku, pričom zadná strana mobilu je sklenená a vyzerá naozaj zaujímavo, aj keď môžeme vidieť čiastočný nádych iPhone 6. Na druhú stranu, ten sa inšpiroval dizajnom u HTC One, takže fanúšikovia Applu nemôžu hovoriť, že by Samsung kradol a kopíroval.

  Novinka, ktorú môžete vidieť na fotkách nižšie, má 5-palcový displej, čím sa potvrdzujú tvrdenia, že telefón nebude o nič väčší, ale bude sa skôr orientovať na dizajn, hardvér a softvér. A podľa toho, čo počujeme, nás čaká doposiaľ najlepší mobil od Samsungu a sľubujeme si od neho rovnako veľký úspech ako od legendárnej Galaxy S III! Mimochodom, predstavenie bude už túto nedeľu, kedy sa dozvieme oficiálne novinky a dozvieme sa o prevratných hodinkách Gear A. Samotný event budeme streamovať a tiež poskytneme prepis noviniek.

  SAMSUNG GALAXY S6 (SM-G920F):

  Galaxy S6 Front

  Galaxy S6 AT&T leak

  Galaxy S6 Rear

  Galaxy S6 side

  Galaxy S6 Back-side

  Galaxy S6 Top

  Galaxy S6 Bottom

  Galaxy S6 right

  GALAXY S6 EDGE (SM-G925F)

  Galaxy S6 Edge back

  Galaxy S6 Edge

  *Zdroj: XDA-Developers (#2); AllAboutSamsung

  Diskuze

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD… Zaoblené hrany přerušené plastem, super objev! gratuluju!Teď si jen počkat jak bude vypadat iPhone 7 a začnem zase navrhovat!

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online