Zavřít reklamu

WiFi Better BatteryPokud jste již někdy řešili výdrž baterie na vašem smartphonu, zajisté jste si v nastavení všimli, že energie je většinou nejvíce spotřebovávána položkami „display“ a „WiFi“. A pokud nejste zrovna fanoušek permanentně nízkého jasu či chcete baterii šetřit opravdu efektivně, je třeba něco dělat právě s WiFi modulem, který v očích mnoha uživatelů využívá baterii více, než dost. A právě proto je tu aplikace WiFi Better Battery, díky které se spotřeba WiFi modulu značně sníží a výdrž vašeho zařízení pochopitelně zvýší.

Co vlastně WiFi Better Battery dělá? Klasicky, když využíváte WiFi, v momentě kdy zmizíte z dosahu sítě, začne modul dokola vyhledávat dostupná připojení, a právě to je důvod, proč WiFi modul pravidelně zabírá jednu z prvních příček využívání baterie. WiFi Better Battery však okamžitě po odpojení se od WiFi vypne modul a opět ho zapne, jakmile budete v dosahu některé z používaných sítí. A aby toho nebylo málo, pokud je WiFi nevyužívaná, přepne modul do režimu nízké spotřeby. To má za důsledek opravdu efektivní šetření baterie a uživatel by měl pocítit rozdíl takřka ihned, jakmile začne smartphone po nainstalování této aplikace používat.

WiFi Better Battery je možné zcela zdarma stáhnout z odkazu zde. Máte-li však zájem nějaké ty peníze přecijen utratit, v aplikaci je možné zakoupit si vypnutí reklam, případně pak přímo podpořit vývojáře pomocí „DONATE“.

WiFi Better Battery

// < ![CDATA[ //

// < ![CDATA[ //*Zdroj: AndroidPortal

Dnes nejčtenější

.