Zavřít reklamu

Valentine HeartAni sa nenazdáme a opäť je tu Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. No a pretože je zvykom, že si v tento deň dajú rôzne darčeky, rozhodli sme sa na Samsung Magazine napísať tento článok, ktorý by mohol pomôcť všetkým, ktorí chcú potešiť svoje polovičky darčekom, ktorý nemusí byť ani príliš drahý, ale svoj účel môže splniť. Povedzme, že vaša partnerka vlastní mobil so Samsungom. Skvelé! Ak má niektorý z modelov, ktoré uvediem nižšie, tak máte vyhrané a môžete už dnes zakúpiť aspoň takú drobnosť ako pekný kryt na telefón a to priamo z dielne Samsungu.

Hovorím totiž o zadných krytoch pre telefóny z edícií La Fleur, ktoré sa z času na čas objavia na trhu. Tieto telefóny sa od klasických modelov nelíšia žiadnymi funkciami, majú len zmenený dizajn s rôznymi kvetinkami a vo farbách, ktoré môžu vašu priateľku potešiť. Takéto kryty sú bežne súčasťou samotných telefónov, ale pri šťastí sa vám môže na internete podariť nájsť len samotné kryty. Ja osobne som ich našiel pre Samsung Galaxy S3 mini Galaxy S3. Počet telefónov z edícií La Fleur je ale podstatne väčší a portfólio zahŕňa napríklad Galaxy S4 mini, Galaxy Ace Style alebo Galaxy S4.

Samsung Galaxy S3 La Fleur

Ďalšia možnosť ako potešiť svoju polovičku nejakým „mobilným“ darčekom, je kúpa nejakého pekného ochranného obalu. Existuje ich množstvo a pokiaľ vaša priateľka nie je metalistka, potom by sme vám mohli odporučiť obaly z iných stránok, než z Metalshopu. Ako prvé čo napadne každého, je pochopiteľne e-shop Alza, kde nájdete asi 20 strán ochranných obalov pre Samsungy. Ale osobne som sa dopracoval k obchodu, ktorý sa vyznačuje svojim poriadkom. Na stránke MobilPouzdra.cz si totiž pred zobrazením všetkých dostupných obalov musíte vybrať presný model telefónu, ktorý má vaša priateľka a tak sa vyhľadávanie výrazne zjednoduší a zrýchli, pretože nemusíte riešiť kompatibilitu obalu s jej mobilom. Čo však môže sklamať, je absencia obalov pre Note 4 alebo niektoré ďalšie modely.

Samsung Galaxy S5 gelove puzdro

No a nakoniec, pokiaľ hľadáte niečo, čo pôsobí naozaj zaujímavo a nebojíte sa priplatiť za to, môžete jej kúpiť o trochu drahšiu záležitosť. Ako už možno viete, Samsung a Swarovski spolupracujú a výsledkom tejto spolupráce sú špeciálne edície mobilných telefónov alebo prémiové kryty pre bežné modely. Tú prvú možnosť rovno preskočíme, nie kvôli tomu že by to bolo drahé, ale skôr preto že Swarovski edície sa na našom trhu nepredávajú. V prípade obalov je však situácia inakšia a nie je problém zohnať obal s krištálmi Swarovski, za cenu do 50€. Cena pochopiteľne závisí od počtu použitých krištálov a preto nie je problém nájsť obal za 8€. Najlepším priateľom bude v takomto prípade Heureka, keďže obaly Swarovski sa nepredávajú v každom e-shope.

Swarovski kryt Galaxy S4

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Související články

Dnes nejčtenější

.