Zavřít reklamu

Samsung logoPraha 3. února 2015 – Samsung spustil ve spolupráci s vybranými prodejnami elektroniky v Praze, Brně a Ostravě ojedinělou službu Samsung Go. Významným způsobem tak zkracuje dobu záručního i pozáručního servisu telefonů a tabletů značky Samsung. Díky rychlé přepravě do servisního střediska a zpět na prodejnu získají zákazníci své zařízení opravené již do 36 hodin*, namísto maximálních 30 dnů. Každodenní svoz mobilních zařízení auty Samsung Go současně zpřístupňuje autorizovaný servis společnosti Samsung většímu počtu zákazníků.

„Tato služba přináší zcela novou úroveň rychlosti a péče o zákazníka v oblasti servisních služeb poskytovaných pro mobilní zařízení. Díky službě Samsung Go očekáváme další posun v oblasti zákaznické spokojenosti, která je pro nás klíčovou záležitostí,“ říká David Mrzena, ředitel zákaznického a servisního oddělení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Go

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Jak služba funguje?

Zákazníci vybraných prodejen elektroniky v Praze, Brně a Ostravě již nemusejí čekat na opravu mobilního zařízení desítky dnů, když se jim například rozbije displej. Zákazník jednoduše dorazí do některé z prodejen řetězce, ve kterém telefon či tablet kupoval, a se zaměstnanci vyřídí reklamaci, resp. opravu zařízení. Ještě ten samý den do prodejny dojede speciálně upravený vůz Samsung Go, který poškozená zařízení sveze do autorizovaného servisu Samsung. Vůz Samsung Go pak navrátí opravený telefon či tablet zpět do prodejny. To vše do 36 hodin*.

Kromě značkových prodejen Samsung jsou do služby Samsung Go zapojené řetězce s elektronikou Electro World, Euronics, Datart či Comfor.

Přehledný seznam prodejen v jednotlivých městech naleznete zde: www.samsung.com/cz/samsunggo.

*Doba garantovaná pouze v případě oprav na servisní úrovni L1 a L2. Servisní úrovně jsou podrobně popsané na www.samsung.com/cz/samsunggo.

Samsung Go

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Související články

Dnes nejčtenější