Samsung čistí TouchWiz, většinu funkcí si stáhnete

|
1
Kategorie:Smartphony
Diskuze (1)

TouchWizTouchWiz má jeden unikátní aspekt. Disponuje řadou aplikací, které jsou jednoduše buď milovány, nebo nenáviděny. Milovány za to, že mohou při štěstí a troše dobré vůle být velice užitečné, no nenáviděny pro to, že stejně tak mohou být i absolutně zbytečné a pouze zabírat potřebné místo v telefonu. To se ovšem podle informací zahraničního portálu SamMobile brzy změní, Samsung chce totiž údajně z většiny původně integrovaných TouchWiz aplikací učinit neintegrované s možností jejich stažení z Google Play, případně z obchodu Galaxy Apps.

A není se čemu divit, už u Galaxy S5 odebral jihokorejský výrobce ze systému spoustu nepotřebných aplikací a funkcí, s příchodem Galaxy S6 pak tedy můžeme očekávat ještě razantnější změny. Které konkrétní aplikace Samsung z TouchWizu odstraní není jasné, tak jako tak se ale rozhodně jedná o významný krok vpřed, jež by mohl alespoň na chvíli utišit kritiku, která se na TouchWiz kvůli jeho “přecpanosti” valí již několik let.


Samsung TouchWiz

*Zdroj: SamMobile

Diskuze

    Bylo na čase, toho bordelu, co je od výroby na S4 mini je fakt dost a v kombinaci s malou vnitřní pamětí je to docela nepříjemné, protože SD karta všechno nespasí

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět