Zavřít reklamu

Galaxy S6 iconVeľtrh MWC 2015 sa koná od 2. do 5. marca/března 2015 a ak sú špekulácie pravdivé, potom by mal mať Samsung konferenciu v utorok, 3. marca a mal by na nej predstaviť svoju vlajkovú loď Galaxy S6. Novinka by sa mala vyznačovať unikátnym dizajnom, ktorý by mal pozostávať z prémiových materiálov. Telo telefónu má pozostávať zo skla a hliníku, podobne ako napríklad iPhone 4 alebo niektoré menej známe mobily s Androidom. Toto však predstavuje väčšie riziko poškodenia, keďže pri páde sa môže telefón rýchlejšie rozbiť na oboch stranách. Náš zdroj nám vraví, že sa máme na čo tešiť.


Okrem Galaxy S6 by sme mali očakávať variant Galaxy S Edge, čo je upravená S6-ka so zakriveným displejom na oboch stranách, avšak zakrivenie displeja nebude také silné ako v prípade Edge, keďže je treba zachovať ovládacie tlačidlá na oboch stranách mobilu. Telefón však ponúkne špecifické „okrajové“ funkcie, kde vďaka dvom bočným panelom môžeme čakať možnosť prispôsobenia funkcií podľa toho či ste ľavák alebo pravák. Tento model ponúkne 4 GB RAM práve kvôli dvojici displejov.

s6_design2

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

No a nakoniec môžeme očakávať novinku Samsung Gear A, ktorú práve potvrdil zakladateľ SamMobile, Danny Dorrestejin na svojom Twitteri. Jedná sa o štvrtú generáciu hodiniek od Samsungu, pričom tieto sa vydajú trochu iným smerom a ponúknu kruhový displej tak ako Motorola Moto G. Pretože tieto hodinky budú využívať systém Tizen, boli obohatené o nový ovládací prvok, lunetu. Luneta bude na hodinkách Samsung Gear A fungovať podobne ako digitálna korunka na Apple Watch, teda na pohybovanie sa v systéme. Súčasne s tým by sme mali očakávať ďalšiu zmenu prostredia, keďže dnešné prostredie hodiniek Gear je optimalizované pre štvorcové displeje.

Teoreticky by sme sa mohli dočkať oznámenia tabletov zo sérií Galaxy Tab A Galaxy Tab A Plus. Avšak, šanca, že ich Samsung predstaví, je veľmi malá, nakoľko na nich začal pracovať len tento mesiac. Celkovo sa jedná o 4 modely v dvoch rôznych veľkostiach. Menšie modely nesú označenia Galaxy Tab AS a Galaxy Tab AS Plus, zatiaľ čo väčšie modely nesú označenie Galaxy Tab AL a Galaxy Tab AL Plus. Po stránke modelových čísel to sú SM-T350, SM-P350, SM-T550 a SM-P550. Prekvapením je, že tablety budú mať displej s pomerom strán 4:3, čo je pomer strán známy z iPadu. Všetky tablety majú disponovať 64-bitovým procesorom Snapdragon 410 a teda pôjde skôr o tablety strednej triedy.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.