Zavřít reklamu

Galaxy Note 4 LED flip púzdroBratislava, 13. januára 2015 – K ochrannej a estetickej funkcii svojich flipových puzdier pridáva Samsung úplne novú, informatívnu vlastnosť. Najnovšie LED flipové puzdro s vreckom určené pre Samsung GALAXY Note 4 je totiž vybavené celkovo 119 LED diódami rozmiestnenými do 7 riadkov. Prostredníctvom dômyselných svetelných obrazcov je tak jeho majiteľ okamžite a zároveň diskrétne informovaný napríklad o prichádzajúcom hovore alebo správe bez toho, aby musel kontrolovať displej telefónu. Diódy zobrazujú tiež aktuálny čas, stav batérie, hlasitosť, budík, hudobný prehrávač a upozornenie na zmeškaný hovor.

LED flipové puzdro s vreckom spoločnosti Samsung sa nasadzuje namiesto zadného krytu GALAXY Note 4, čím dochádza k prepojeniu s telefónom. Displej smartfónu tak môže zostať vypnutý a používateľ bude napriek tomu stále v kontakte so svojím okolím. Pri otvorení puzdra sa telefón automaticky zapne a naopak vypne po jeho zatvorení. K ďalším veľmi praktickým vlastnostiam LED flipového puzdra patrí vnútorné vrecko napríklad pre uloženie vizitky či platobnej karty.

Prevratnú technológiu LED flipového puzdra s vreckom z dielne spoločnosti Samsung podčiarkuje luxusné spracovanie. Povrch z materiálu pripomínajúceho kožu je odolný a príjemný na dotyk. Dizajn dotiahnutý do najmenšieho detailu sa vyznačuje precízne zarovnanými hranami a elegantným prešívaním po okrajoch.

Originálne LED flipové puzdro s vreckom značky Samsung pre GALAXY Note 4 bude na slovenskom trhu k dispozícii v tmavošedom, zlatom a vínovom prevedení za 59,90 € s DPH.

Galaxy Note 4 LED flipove puzdro

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

Galaxy Note 4 LED Flip púzdro zlaté

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

Dnes nejčtenější

.