• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Galaxy S6 ve dvou verzích, Gear s úplně novým designem

  | Kategorie:Příslušenství
  Diskuze

  Galaxy S6Teprve nedávno se začaly šířit rumory o tom, že očekávaný Samsung Galaxy S6 přijde ve dvou odlišných variantách, stejně jako tomu tak bylo u Galaxy Note 4 a jeho verze se zahnutým displayem Galaxy Note Edge. A jak se podle vůbec nejnovějších informací zdá, na těchto spekulacích pravděpodobně něco asi bude, web Business Insider totiž přišel s detailnějšími informacemi o plánovaném představení Galaxy S6, které by se mělo uskutečnit v březnu/marci v rámci veletrhu MWC 2015.

  Podle Business Insideru by pak na MWC měly být představeny obě varianty najednou, tedy stejně jako na zářijovém/septembrovém představení čtvrté generace phabletů Galaxy Note. První verze Galaxy S6, respektive ta klasická, by pak měla přijít s kovovým unibody designem, no o druhém modelu toho Business Insider moc nepověděl, pouze že by měl být postaven na jednom z testovaných prototypů, mohl by tedy být vybaven zaobleným displayem, ať už na jedné či na obou stranách.

  Nakonec pak Business Insider poodhalil ještě jednu věc, o které se již dříve spekulovalo, a to představení inteligentních hodinek s kulatým tělem. To by mělo též proběhnout na MWC 2015 právě po boku Galaxy S6, více o těchto hodinkách si pak můžete přečíst zde.

  Galaxy S6

  *Zdroj: Business Insider

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online