Zavřít reklamu

ShuffleTone vyzváněníSituace, se kterou se každý z nás již několikrát v životě zajisté setkal. Zatímco pro některé je výběr vyzváněcího tónu pro telefon otázka dvou minut procházení systémovými zvuky, někteří hudební nadšenci, mezi které patřím i já, mohou trávit přemýšlením nad touto záležitostí i několik hodin a stejně bezvýsledně, přičemž otázky typu „Mám si dát jako vyzvánění nové War Eternal od Arch Enemy nebo radši nějakou klasiku od Motörhead? A co ten song od Papa Roach s úžasným intrem?“ jsou až nepřiměřeně časté.

Tomu všemu je ale konec. Aplikace ShuffleTone od DizWARE nechá uživatele nastavit si libovolný počet tónů, songů či jakýchkoli zvuků, a to pro volání i pro SMS zprávy. Tuto spásnou aplikaci lze přitom stáhnout a nainstalovat zcela zdarma z obchodu Google Play z odkazu zde.

//

A čím vším ShuffleTone disponuje a jak funguje? Řekněme si na rovinu, po spuštění svým designem zrovna neoslní, ale na druhou stranu, vážně musí být taková aplikace designovým skvostem? Každopádně, pokud chcete ShuffleTone používat, nejdříve je třeba ho aktivovat, čehož lze dosáhnout pomocí hned první funkce „Turn On/Off ShuffleTone“, kde je třeba zaškrtnout, zda chcete používat více vyzvánění pouze pro volání či i pro zprávy. Dále už jen stačí využít funkce „Pick out your tones“, vybrat si z nabídky všech zvukových souborů, které jsou ve smartphonu uloženy a od toho momentu bude vždy při vyzvánění náhodně vybrán jeden song/tón z vámi určeného seznamu, tudíž zatímco jednou bude vyzvánět například pecka od AC/DC, hned další příchozí hovor budou hrát třeba Linkin Park či Guns N‘ Roses.

ShuffleTone vyzváněníShuffleTone vyzváněníShuffleTone vyzvánění

Samotný seznam potom lze různě upravovat pomocí „View/Edit current playlist“, navíc je možné si ho i zálohovat v případě, že jste se rozhodli pro jiný seznam, avšak tento nechcete ztratit, to lze díky funkci „Backup/Restore a list“. A v případě, že chcete vývojáře podpořit v práci na dalších úžasných aplikacích, lze využít tlačítka „Donate“ a darovat peníze v rozmezí $1 až $15.

//

Dnes nejčtenější

.