Zavřít reklamu

CyanogenModFanoušci CyanogenModu a zároveň majitelé zařízení Samsung Galaxy S III (GT-I9300) by měli zbystřit. Jak se ukazuje, spousta uživatelů poslední dobou hlásí fatální problém s nestabilními NIGHTLY buildy CyanogenModu 11, kdy v některých momentech zařízení na několik minut zcela zamrzne, vypíše chybovou hlášku, dle které proces SystemUI přestal pracovat a v případě, že vůbec telefon začne znovu pracovat, vrátí se do továrního nastavení. Nejčastěji se tak údajně stává při nízkém stavu baterie, konkrétněji pak pod 20 %.

Podle některých názorů se jedná o problém v ukazateli stavu baterie a novější buildy prý již mají tuto chybu vyřešenou, u některých uživatelů však problém stále přetrvává i po instalaci novějšího buildu. Na stránkách CyanogenMod je však stále možné stáhnout stabilní verze, naneštěstí zatím pouze CyanogenModu 10, no je jen otázkou času kdy se vývojáři rozhodnou pro vydání stabilního CM11 pro jeden z nejpopulárnějších smartphonů minulých let.

Upozorňujeme, že zmíněná chyba se vyskytuje na Galaxy S III a nikoli na Galaxy S III mini (GT-I8190), kde je CyanogenMod 11 plně stabilní, více o něm a jeho instalaci si pak můžete přečíst zde. Za zaslání informací o chybě pak vřele děkujeme čtenáři Michalovi.

//

CyanogenMod Galaxy S3

//

*Zdroj: CyanogenMod.org

Dnes nejčtenější

.