Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Mega 2Telefón s označením SM-G430 sa spočiatku zdal ako veľmi slabé zariadenie, no nakoniec sa ukazuje, že to bude niečo úplne iné. Spoločnosť totiž zo zariadenia strednej triedy urobila high-end model s 2.5 GHz procesorom Snapdragon 801, grafickým čipom Adreno 330 a 5.5-palcovým displejom s rozlíšením Full HD. Čo to však nakoniec bude, to nevieme, ale je jasné, že to je jeden z posledných „tohtoročných“ modelov predtým, ako sa Samsung vrhne na nové názvy produktov.

Okrem neho by mal Samsung pracovať na niekoľkých low-end a mid-tier zariadeniach, čím sa chce prispôsobiť trhu. Spoločnosť totiž uznala, že by sa mala začať viac sústrediť na lacnejšie zariadenia a už by ich nemalo byť toľko. To chce dosiahnuť novou taktikou, vrámci ktorej plánuje premenovať svoje telefóny podľa písmen, ako to bolo u Galaxy A. Jednotlivé série by sa mali líšiť dizajnom, no modely v nich si majú zachovávať prinajmenšom podobné parametre a líšiť by sa mali len veľkosťou. Dizajn by mal byť u jednotlivých sérií zjednotený, čo by malo ľuďom umožniť ich ľahšie rozlíšiť. Medzi nové série podľa všetkého patria modely Galaxy U, Galaxy J, Galaxy E.

Podľa únikov to potom vyzerá, že Galaxy J bude najnižším zariadením v celej sérii. Nasvedčuje tomu označenie SM-J100 a jeho názov Galaxy J1. Ponúkne len 4.3-palcový displej s rozlíšením 800 x 480 bodov, 64-bitovým čipom s frekvenciou 1.2 GHz a 1 GB RAM. Ďalej ponúka 5-megapixelový zadný a 2-megapixelový predný fotoaparát a 4 GB miesta, našťastie s možnosťou rozšírenia. Poteší batéria s kapacitou 1 850 mAh, teda na úrovni Alphy. Ale tiež sa to odrazí na hrúbke 8,9 milimetra. Zariadenie je preto pokladané za nástupcu dávnejšieho modelu Galaxy Y.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

merlot-red-note-3

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.