Samsung Galaxy S5 se stal druhým nejvyhledávanějším smartphonem za rok 2014

|
4
Kategorie:Smartphony
Diskuze 4 komentáře

Galaxy S5 Google SearchGoogle dnes, stejně jako každý rok, zveřejnil jeho statistiku “Year in Search” (Rok ve vyhledávání), ve které se věnuje nejvyhledávanějším výrazům v Google Search v jednotlivých kategoriích. Jedna z kategorií pak nese označení “Consumer Electronics”, tedy spotřební elektronika a co by to bylo za žebříček takového druhu, aby tam chyběly produkty společnosti Samsung, jejíž mobilní divize je i přes nedávný propad stále tou největší, kterou má.

Nejčastěji uživatelé na internetu googlili iPhone 6, čemuž nepochybně pomohla i známá aféra s jeho ohýbáním. Hned druhé místo ve vyhledávání ale obsadil jeho konkurent, a to Samsung Galaxy S5. Z dalších Samsung zařízení potom na pátém místě skončil Samsung Galaxy Note 4, další vlajkové zařízení jihokorejského giganta.

Za zmínku však ještě stojí ještě jedna věc. Nejvyhledávanější celebritou roku se stala Jennifer Lawrence, na čemž má nepochybně podíl i její role v kauze The Fappenning, nejvíce uniklých fotek z iCloud serverů totiž bylo právě od ní (což spousta z nás ale již dávno zjistila, ne? :)). Apple si tedy vedle 3 z 10 příček obsazených v kategorii spotřební elektroniky může připsat ještě zásluhy za první místo v kategorii celebrit, no Samsung má příští rok zjevně co dohánět.

Galaxy S5 Google Search

*Zdroj: Google

Diskuze

  Štatistika je zaujímavá vec.

  Ten Samsung hľadali pred vydaním na trh, mysliac si aký to bude špičkový mobil a že si ho kúpime ?
  Naproti tomu Apple hľadali po vydaní na trh, či fakt je taký “ohybný”.

  To nám štatistika nepovie.
  Čo však celkom určite vieme, ako dopadli predaje S5 a Apple.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět