Zavřít reklamu

SamsungKonglomerát Samsung vyrábí velmi širokou škálu produktů, od smartphonů přes pračky až po lodě, spousta lidí však neví, že tento jihokorejský gigant má na svědomí i displaye používané ve venkovních prostorách jako reklamní plochy, se kterými se v každodenním životě často setkáváme. A právě Samsung nově představil zbrusu novou řadu řešení Samsung OMD Series Outdoor, která by svými kvalitami měla podnikatelům poskytnout co nejefektivnější reklamu.

Nejenže nová SMART Signage Outdoor série nabízí Full HD rozlišení, zároveň však přichází s 2500nit jasem a vysokým kontrastem s ratiem 5000:1. Díky vysokému kontrastu pak lze bez problému vidět obraz ve skoro všech světelných podmínkách, což se zejména při použití venku může hodit. Všechny modely jsou navíc vybaveny úspornou LED BLU technologií, peníze pak šetří i zabudovaný automatický senzor jasu.

Samsung

Všechny nové displaye Samsung OMD Series Outdoor podporují in-window (ve výlohách) i semi-outdoor (např. drive-thru okna) použití, přičemž jsou dostupné ve třech možných velikostech, a to 46″, 55″ a 75″. Tvorba a následní přidání obsahu je pak velice jednoduché, displaye jsou vybaveny SSSP druhé generace, díky čemuž lze lehce vytvořit digitální obsah z výběru sestávajícího se z více než 200 šablon, které se dají upravit pomocí programu Samsung MagicInfo Player 2.

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ // Samsung

Samsung

Co se ochrany a designové stránky týče, Samsung OMD Series Outdoor není žádná odpuzující reklamní tabule s obrovskými rámy. Právě naopak, šířka rámů všech tří modelů je přesně 9.3 mm navrchu, 6.5 mm vespod a 7.9 mm po stranách a se sofistikovaným propracováním se nové reklamní obrazovky dají využít fakticky v každém prostředí, toto tvrzení potom ještě upevňuje fakt, že displaye si bez problému poradí s vysokými teplotami i přímým slunečním světlem. Pro více informací o této novince zavítejte na oficiální blog Samsungu, jež naleznete pod odkazem zde.

Samsung

// < ![CDATA[ // < ![CDATA[ //

Dnes nejčtenější

.