Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S6 Jermaine SmitPri krycom názve „Project Zero“ si môže človek pomyslieť, že budúca vlajková loď Samsungu sa bude volať inak, než Galaxy S6. Opak je ale pravdou a budúca vlajková loď Samsungu sa bude predsa len volať Samsung Galaxy S6. Ako inak, opäť to potvrdili zahraničné zdroje, ktoré potvrdili názov a odhalili aj nové detaily. Telefón sa označuje ako „Project Zero“ preto, lebo by sa mal zaradiť medzi zariadenia ako Galaxy S III a Galaxy S4, ktoré mali naozaj silné predaje a kvôli veľkej popularite bol dokonca Samsung donútený znovu vydať Galaxy S III s výkonnejším hardvérom, aby bol kompatibilný s Android 4.4 KitKat.

Samsung sa chce vrátiť práve medzi tieto zariadenia, ktoré boli a zrejme ešte po dlhý čas ostanú legendárnymi. Dizajnéri Samsungu sa preto vrátili k stolu, na ktorom majú za cieľ navrhnúť nielen dizajn, ale aj funkcie nového telefónu, ktorý sa má stať „novou Galaxy S III“ a to nielen po stránke inovácií, ale aj po stránke silných predajov. Telefón by mal priniesť Quad HD displej so zatiaľ neznámou uhlopriečkou, 64-bitový procesor Exynos 7420 alebo Snapdragon 810, hlavný fotoaparát s rozlíšením 16 alebo 20 megapixelov, predný fotoaparát s rozlíšením 5 megapixelov a úložisko s veľkosťou 32, 64 alebo 128 GB.

Po boku štandardnej Galaxy S6 má Samsung pracovať aj na špeciálnom „Edge“ variante, ktorý bude podobný s dnešným Galaxy Note Edge. Opäť to bude model s podobnými špecifikáciami ako bude mať Galaxy S6 len s tým rozdielom, že Galaxy S6 Edge bude mať dodatočný displej na pravom boku. Samsung chce totiž odlíšiť svoje telefóny od konkurencie práve ohnutými displejmi a je vysoko pravdepodobné, že si túto technológiu bude chrániť. Názov telefónu ešte nie je istý ale je vysoko pravdepodobné, že sa bude volať práve takto.

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47926“, zoneId: 47926, w: 600, h: 190 };

galaxy-s3-neo-india

var sklikData = { elm: „sklikReklama_47925“, zoneId: 47925, w: 600, h: 190 };

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.